Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie stałem się szczęśliwym posiadaczem "motocykla" Yamaha Neo's 100. Skuterek śmiga aktualnie licznikowe 90km/h. Powiedzcie czy ten model ma jakąś blokadę? I czy jest jakaś opcja poprawienia osiągów? Nie spodziewam się 140km/h xD Ale jak moge wydać 200 czy 300zl a osiągi poprawią się zauważalnie to czemu nie.

#skutery #skuter #motocykle #motocykle125 #yamaha #neos #tuning
  • 6
@Donmenello: No tak ale robią się koszta zaraz a mi zależy nad zmianą jakiegoś detalu który przełoży się na osiągi bezpośrednio. Nie chce podcierać tylka szkłem, ale wiem że czasami wystarczy zmienić #!$%@? a od razu jest inaczej.
@Account_executive: Neos 100 2003r, 100cm3 i 2T. Silnik ponoć ten sam co w Jog i Aeroxie.

@Jordas sprawdź rolki wariatora i ewentualnie stan sprzęgła ( sprezynek oraz sprężyny dociskowej).


@Account_executive: O takie coś mi chodziło! A nie ukrywam że skuter ma 12 000km od nowości, czasami mam tak że jak zwalniam do 10-15km/h skuter zaczyna se toczyc dodaje gazu to lekko mi szarpie do 30 a potem juz jest ok.
Yamaha Neo's 100


@Jordas: Z prędkością nic nie zrobisz. 90km/h jest normalną prędkością dla pojemności 100km/h.
Jak poszarpuje to sprawdź stan przeniesienia napędu. Inwestując 300zł raczej nic nie kupisz do silnika co by dało większą moc.