Wpis z mikrobloga

@Insam27: uuu standardowa odpowiedz, jak nie ma sie co odpisac. Zwlaszcza ze ja tu nikogo nie bronie, a raczej potepiam piszczenie jakie uprawiasz w tym wpisie.
Ale ze spokojem, mozesz sobie ulzyc jeszcze jezdzac po mnie i uzalajac sie nad soba.
Nie zapomnij tylko zaczac zdania od "pamietajcie", w koncu to co piszesz to prawdy objawione ( )
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Insam27: #!$%@?, za mało znasz historii z tego 2 świata. Fakt, różowe zawsze będą mieć atencję i widzę to po znajomych czy "dawnych" znajomych, różowych które kiedyś znałem. Jakaś z depresją, jakaś z problemami. Też jestem tego zdania, że zawsze znajdzie się jakiś betaorbiter, który chlip pocieszy bo ona biedna, ale co zrobisz? No nic nie zrobisz, takie jest to chore życie. Różowe zawsze będą mieć atencję, a facetom #!$%@? w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insam27: różowe będąc mieć zawsze atencję tak czy siak. Czy jest chora czy nie? Bez różnicy. Może się trafić beciak co da atencję lasce z depresją, a może być taki co ją oleje. Stwierdzenie, że chlip różowym z depresją każdy pomoże jest błędne. Raczej depresja tutaj nie ma nic do rzeczy. One tak czy siak maja atencję od świata, a to czy niebieski jej pomoże, gdy ma depresję zależy od stopnia
@Insam27 Tak już je natura stworzyła, że wszelkie problemy natury psychicznej itp. są przez nie naturalnie odbierane jako oznaką słabości. Jeśli sobie z tego zdajesz sprawę to możesz mieć spoko związek. Po prostu dziewczyna nie jest zbyt często odpowiednią osobą, której warto zawracać głowę naszym problemem, zawsze polecam rozmawiać o tym z innymi osobami niż partnerką. Dlatego warto mieć prawdziwych kumpli i nie zrywać z nimi znajomości. Gorzej, gdy dziewczyna jest jedyną
@Insam27 I co z tym możesz zrobić? Nic. Ja już dawno z tym nie walczę, po prostu żyje tak, żeby mieć z tego korzyści, o swoich problemach opowiadam odpowiednim osobom, a nie dziewczynie i żyje dalej
@Insam27: Jak ja mam poważnie potraktować osobę, która nieironicznie daje tag "plecmadra" DX? W sensie no są grupy do #!$%@? głupot o kobietach i racjonalizacji swoich urojeń. Nie rozumiem dlaczego akurat wykop ma być tym miejscem. Albo dodawajcie te #!$%@? wpisy pod jakimś jednym tagiem, żeby można było czarnolistować.
@NonOmnisMoriar: określenie 'płeć piękna' w stosunku do kobiet sugeruje, że mężczyźni są płcią brzydka, co jest dla mnie obraźliwe, dlatego w odwecie określamy siebie płcią mądrą bo statystyczny mężczyzna ma wyższy iloraz inteligencji od kobiety. Wpisy będą pojawiały się też pod innymi tagami żeby udowadniac normiką że się mylą. Jeżeli prawda jest dla ciebie niewygodna to czarnolistój.