Wpis z mikrobloga

@NonOmnisMoriar: a jeżeli uważasz że to o czym piszemy to tylko nasze urojenia to śmiało, przytocz dowodem anegtotycznym chociaż jeden przykład sytuacji kiedy kobieta bezinteresownie pomagała mężczyźnie w depresji. Nie zmienisz tym mojego światopoglądu, ale chociaż sprawisz że będę miał lepszy humor.
  • Odpowiedz
@Insam27 czyli wrzucasz w internet jakieś pierdy o mądrej płci jednocześnie próbując udowodnić normiką, że się mylą (w sumie z czym? tak ogólnie, życiowo? XD) stosując argumenty "bo czytałem takie historie gdzieś to tak jest zawsze i nawet nie dyskutuj z tym" XDD ? Powodzenia w tej misji
  • Odpowiedz
@Insam27: o #!$%@? wlasnie tak mnie zostawila moja ex. Jak ona plakala mi w poduszke bo mamusia byla zla to pocieszalem a mnie zostawila po 2 latach przez telefon. Jak ja tej #!$%@? nienawidze ale sie zagotowalem ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Insam27

No chyba że to facet ma depresję. Mężczyzna z problemami jest mniej atrakcyjny więc można go zostawić samego.


Tu na przykład mówisz, że jeśli facet ma depresje to można go olać będąc panną - nie ograniczasz do przypadku, więc mówisz o czymś co uznajesz za normę i ogół.
  • Odpowiedz
@Insam27: Ale wiesz, ze tak naprawdę to ty jesteś na tyle mało atrakcyjny by można cię było z czystym sumieniem zostawić w takiej sytuacji, nie faceci w ogóle? Nie postrzegaj całego świata przez pryzmat własnej osoby, niepotrzebnie go wypaczasz samemu oddalając się od wyjścia z przegrywu.
  • Odpowiedz
@Insam27: No to na pewno z pozycji obserwatora możesz mieć jakiekolwiek pojęcie co się naprawdę dzieje wewnątrz intymnej relacji dwojga ludzi. xD
Myślałem, że przynajmniej z własnego doświadczenia piszesz, tak to tym bardziej wygląda na jeszcze jedno trącające mizoginią gówno.
  • Odpowiedz
@Insam27: W takich kwestiach jak związki? Oczywiście, że nie. Obserwując nie wiesz zupełnie nic, rozmowa pozwala ci poznać nawet nie sytuację jednej ze stron, co jej kreowaną dla osób z zewnątrz subiektywną wizję. Nawet przyjmując, że mówimy tutaj o jakiejkolwiek próbie większej niż pojedyncza osoba.
No ale pasuje pod modną tezę "#!$%@? p0lek" to i nie ma potrzeby za bardzo analizować xD
  • Odpowiedz
@Elaviart: uwierz mi że gdybym nie wiedział wystarczająco dużo o tych ludziach to nie stawialbym w dużej mierze na podstawie ich przykładu żadnej teorii. Wolę kreować swój światopogląd na podstawie dowodów, a nie dowody na podstawie światopoglądu
  • Odpowiedz
@Insam27: taka prawda. Ale będzie jej przykro (tylko przez krótki czas). Potem nawet po paru latach nie bedzie chciała rozmawiać. :(

I pamiętajcie Mirasy - to nie dlatego, że miał depresję, ale dlatego że przestała kochać. A przestała kochać bo depresja. #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Insam27 to tak jak w przypadku narodzin dziecka. Obydwoje się nim zajmują, chyba, że urodzi się niepełnosprawne, to wtedy dla mężczyzny takie życie jest mniej atrakcyjne, więc może zostawić kobietę sama z niepełnosprawnym dzieckiem.
  • Odpowiedz