Wpis z mikrobloga

@kotoamatsukami
@rbbxx

Tyle co kupiłem XOX i mam 27 miesięcy gwarancji misiaczku.

@rbbxx fanbojów nie przegadasz. sprzedałem swojego prosiaka bo zwyczajnie za drogi w eksploatacji. Na XOX kupiłem Wieśka 3 za 60 zł, rok Golda za 125 zeta, 2 miesiące gamepassa za free i EA Access na rok
  • Odpowiedz
@rbbxx: pytam Ciebie gdzie jest napisane że więcej, czekam na wyjaśnienie i je dostaje, gdzie tu kompromitacja gościu? Dla samej dłuższej gwarancji konsoli się nie kupuje ale nie zamierzam się powtarzać.
Jakie taniej? Masz ty rozum? Game pass 6 miesięcy na ceneo 250 zł, czyli na rok 500 dodaj do tego 220 za xbox live gold i masz cenę za jaką już kupisz tą waszą śmieszną konsolkę. To nie wiem
  • Odpowiedz
@Gert456: pograłeś w exy, wiesz że są dobre i warto dla nich kupić ps4 to co się plujesz? Ja ps4 mam tylko do exów, wszelkie inne gry ogrywam na pc. Co jest na dłuższą metę bardziej opłacalne niż jakakolwiek konsola.

A i jeszcze raz nazwij mnie misiaczkiem i polecisz na czarno.
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Czy to moja wina, że nie radzisz sobie z najprostszymi rzeczami i wszystko wynajdujesz w najwyższych możliwych cenach? Nie znam nikogo kto zapłacił za xbox live gold na rok 220 zł, za tyle to się kupuje czasem 2 lata, minimum 1,5 roku. Chłopie, ludzie na xboxa mają live gold wykupione na kilka lat do przodu w śmiesznych cenach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie piszę o
  • Odpowiedz
@rbbxx: Nie zamierzam teraz szukać specjalnie niższych cen żeby podyskutować z kimś kto nie odróżnia filmu interaktywnego od gry. Podaje ceny oficjalnie podane na ceneo, tylko to mnie interesuje, na wszystko znajdą się lepsze ceny.
I zejdź z wywyższającego się tonu wypowiedzi bo zaraz polecisz też na czarno buraku.
  • Odpowiedz
@implicenty: o tym właśnie mówiłem też, że bezsensem jest xbox kiedy w to wszystko pograsz na PC. Tym bardziej że zakup PC jest bardziej opłacalny na dłuższą metę. Osobiście gram na lapku we wszelkie gierki a PS mam od exów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: akurat z listy exow na ps4 w nic poza gt sport bym nie zagral z wlasnej woli. A z tego co widzialem xboxy o wiele taniej wychodza na olx wiec nie dziwi mnie czemu ludzie czesto wybieraja. Plus pady do iksa to jest bajka. Wiec juz kwestia gustu, nie wiem po co robic thread na 10 stron
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Chłopie ale dlaczego fanboje sony zawsze dorzucają tekst o PC? Potrafisz zrozumieć, że konsole kupują nie tylko pryszczaci 15 latkowie ale też dorośli ludzie, którzy już jakiś czas temu wyrośli ze składania blaszaków i dzisiaj wolą np. maca albo ładnego ultrabooka na windowsie lub po prostu taniego laptopa? Dotrze do Was w końcu, że uroiliście sobie coś, że 99 % ludzi na świecie ma blaszaka bo Wy w tej
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: ostatnio chcialem pocisnac w forze horizon i popatrzylem ile musialbym na kompa wydac, to na bank wyszloby mi taniej kupic iksa za 5 stow z olxa i miec z dyni. A jak cena nie gra roli to PC i nie ogladac sie nawet za konsolami zadnymi
  • Odpowiedz
@rbbxx: człowieku zakończyłem z tobą dyskusje, wyjaśniłem też dlaczego a ty sie dalej sapiesz.
@implicenty: nie wiem czy przypadkiem forzy nie dostaniesz w game passie który również jest na PC więc nie musisz kupować oddzielnie gry.
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: No i się fanboj popłakał. A tak trzymał poziom w dyskusji, nazywając mnie burakiem i obrzucając innymi epitetami. Jak nie chcemy konsoli od sony, na bank musimy ssać pałkę Gatesowi. Ssiemy pałkę bo wolimy lepiej i taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawa logika.
  • Odpowiedz