Wpis z mikrobloga

@kotoamatsukami: Fanboj sony wyjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mniej więcej tak to wyjaśnianie wyglądało.

"Nie kupuj xboxa, kup ps4 bo w gry z xboxa można zagrać na PC a przecież każdy MUSI MIEĆ PC (nikt nie ma maca, nikt nie ma słabych lapków i starych PC), wszyscy w Polsce mają świeżutkie maszyny z kartą graficzną minimum za 4 tysiące złotych. Fanboj sony ma PC = wszyscy mają
@rbbxx:
1) Napisałem że nie każdy ale na pewno większość ma PC nma którym odpali chociaż na minimalnych. W obrazku masz minimalne Sekiro. To nie jest komputer za 4000 więc skończ #!$%@?ć że niby tak mówiłem. Sam powiedziałem że mam kartę gtx 1050ti a ta kosztuje śmieszne grosze, a za niewiele więcej można mieć znacznie lepszą.
2) Prosiłem Cię o wyszczególnienie co jest niby lepiej i co jest taniej, dalej czekam.
k.....i - @rbbxx: 
1) Napisałem że nie każdy ale na pewno większość ma PC nma którym...

źródło: comment_ZaTRQMYxfL784TJSRMaxgFdkjh73xDRe.jpg

Pobierz
@kotoamatsukami: Napisz jaką różnicę robi mi to, że xboxa sprzedało się 40 mln a nie 90? Fifa 19 przestanie mi przez to działać? Auta w Forza Horizon 4 czy Forza Motorsport 7 zaczną mi nagle ściągać bez powodu na lewo? A może Michael w GTA 5 przestanie wykonywać moje polecenia? Czy Geralt odmówi wsiadania na konia i wszędzie w Wiedźminie trzeba będzie chodzić pieszo? A może Red Dead Redemption 2 przestanie
rbbxx - @kotoamatsukami: Napisz jaką różnicę robi mi to, że xboxa sprzedało się 40 ml...

źródło: comment_oj94AhddLAcquCFRQQpLmdfUC4dNrwZb.jpg

Pobierz
@rbbxx: oczywiście że sprzedaż nie zrobi Ci różnicy jak już masz xboxa. Ale zrobi różnicę komuś kto się zastanawia, przyjdzie myśl ,,hmmm dlaczego ps4 sprzedaje się lepiej?" pogrzebie i znajdzie. Czyli to że dobre gry robią dobrą sprzedaż, to że xbox one x jest mocniejszy od pro ameryki nie odkryłeś ani na mnie wrażenia nie robi. Bo co z tego jak i tak te gry wyglądają bardzo podobnie, chyba że lubisz
@rbbxx: Ja ci odpowiem konsola dla biedaków/oszczędnych brak tytułów na wyłączność usługi dla biedaków jakieś stare gry w abonamentach ew dla tych którzy miło je wspominają albo nie grali z grubsza tak patrzę na konsole ms,moja perspektywa wyznacza prostą ocenę bieda komputer,argumenty rozdzielczości multiplatform o #!$%@?,na pc miałbyś lepiej ale za drogo czy oszczędniej? a pad mi się podoba sam mam do pc takiego bo go lubię jednak do bijatyk wolę
@kotoamatsukami: Pady wymieniane od ręki bez odsyłania,świetne opcje gwarancyjne to plusy zdecydowanie ;D nie zapomnę jak mnie z dupy na ps4 zbanowali bo ktoś mnie zgłaszał,i nie mogłem uzyskac informacji :D bo oddział polski sony musiał kontaktować się z tym z wielkiej Brytanii XD

GRY MAJĄ ŁĄCZYĆ NIE DZIELIC I SPRAWIAĆ RADOŚĆ! A NIE #!$%@? WOJENKI CO LEPSZE :D

@kotoamatsukami: Po co dyskutujesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia? Gwarancję na xboxa załatwiasz z microsoftem a nie z media markt. Po zakupie rejestrujesz konsolę a w razie awarii zgłaszasz usterkę na ich stronie, kurier przyjeżdża po sprzęt a po naprawie odwozi do Ciebie. Gwarancja to minimum 24 miesiące a jeśli trafisz na świeżo wyprodukowany egzemplarz, może to być nawet 27 miesięcy.

Da się zauważyć, że nie jesteś jakoś
@rbbxx: doskonale wiem jak odbywa się proces gwarancji więc nie musisz mi mowić. Na media markt jest gwarancja OFEROWANA PRZEZ PRODUCENTA czyli microsoft i jest to 12 miesięcy. Prosze mi pokazać gdzie jest napisane że jest to standardowo 24 lub 27.

Najlepiej zacząć na kogoś najeżdżać kiedy argumenty są za słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dobrze też tak mogę - gdzie napisałem downie że game pass
@rbbxx: są różni odbiorcy różne formy argumentowania od tego ze ps4 jest mocniejsze od one a one x od ps4 pro np,po takie ze gry na xbox są taniej i ma dodatkowe usługi a ps4 tez ma te gry poza tymi co są na pc/xbox ale oferuje takze exy niedostępne u konkurencji,ergonomie pada pozostawiam ilośc sprzedanych sztuk o niczym nie świadczy xd
@kotoamatsukami: Kup xboxa, zarejestruj na ich stronie a dowiesz się ile masz gwarancji i przestaniesz się kompromitować na wykopie. Co mnie interesuje co jest napisane na stonie Media Markt? Kupujesz konsolę i możesz zupełnie zapomnieć o sprzedawcy, wszystko załatwiasz z Microsoftem, bez wychodzenia z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są 24 miesiące i ani miesiąca mniej. Niby doskonale wiesz a jednak nie wiesz o gwarancji i jak