Wpis z mikrobloga

@kotoamatsukami: merytorycznym wyjaśnianiem nazywasz to co wypisywałeś? Przeczytałem tą "dyskusję" i twoje wypowiedzi takie nie były. Nie możesz po prostu znieść, że ktoś woli kupić coś innego niż ty i na siłę próbujesz go przekonać do zmiany zdania.
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Fanboj sony wyjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mniej więcej tak to wyjaśnianie wyglądało.

"Nie kupuj xboxa, kup ps4 bo w gry z xboxa można zagrać na PC a przecież każdy MUSI MIEĆ PC (nikt nie ma maca, nikt nie ma słabych lapków i starych PC), wszyscy w Polsce mają świeżutkie maszyny z kartą graficzną minimum za 4 tysiące złotych. Fanboj sony ma PC = wszyscy
  • Odpowiedz
@rbbxx:
1) Napisałem że nie każdy ale na pewno większość ma PC nma którym odpali chociaż na minimalnych. W obrazku masz minimalne Sekiro. To nie jest komputer za 4000 więc skończ p-------ć że niby tak mówiłem. Sam powiedziałem że mam kartę gtx 1050ti a ta kosztuje śmieszne grosze, a za niewiele więcej można mieć znacznie lepszą.
2) Prosiłem Cię o wyszczególnienie co jest niby lepiej i co jest taniej, dalej czekam.
3) Wyboru PS4 dokonałem samodzielnie, żadnych kolegów jak Ty to mówisz i nikt mi nie mówił że xbox śmierdzi a już na pewno nie mówiłem że ps4 jest sprzętem dla bogaczy więc skończ łaskawie manipulacje i rzucanie pustymi sloganami.
Chcę konkretów. Ktoś chce xboxa? Droga wolna, ale skończcie p-------ć, że exy nie są nic
k.....i - @rbbxx: 
1) Napisałem że nie każdy ale na pewno większość ma PC nma którym...

źródło: comment_ZaTRQMYxfL784TJSRMaxgFdkjh73xDRe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Napisz jaką różnicę robi mi to, że xboxa sprzedało się 40 mln a nie 90? Fifa 19 przestanie mi przez to działać? Auta w Forza Horizon 4 czy Forza Motorsport 7 zaczną mi nagle ściągać bez powodu na lewo? A może Michael w GTA 5 przestanie wykonywać moje polecenia? Czy Geralt odmówi wsiadania na konia i wszędzie w Wiedźminie trzeba będzie chodzić pieszo? A może Red Dead Redemption 2 przestanie działać? Co to w ogóle za argumenty z tą ilością sprzedanych konsol? Ja rozumiem gdyby xboxa sprzedawało się tak mało, że nikt nie robiłby na to gier, wtedy miałbym problem. Ale skoro gry są i to co chwila w promocjach to co mnie do uja pana interesuje ile konsol się sprzedało? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam 5 lat i nie przywiązałem się do konsoli jak do ukochanego zwierzaka. Jak taniej i lepiej będzie na sony czy nintendo to przesiądę się na sony bądź nintendo. Tymczasem, lepsza gwarancja, lepsza kultura pracy, tańsze usługi (czasem nawet darmowe), tańsze gry są póki co na xboxie więc na dzisiaj stawiam na xboxa. Pozdrawiam fanboja. Poza tym ostatnio jednak widzę inny trend, dzięki xbox one x sporo osób jednak przesiada się na xboxa. Oczywiście wzrost popularności xboxa nie przysłuży się posiadaczom tych konsol bo zaowocuje wzrostem cen za usługi i gry.

2) Prosiłem Cię o wyszczególnienie co jest niby lepiej i co jest taniej, dalej czekam.


Niedowidzisz czy udajesz, że nie napisałem tam co jest taniej i lepiej? To skopiuję to i może ktoś
rbbxx - @kotoamatsukami: Napisz jaką różnicę robi mi to, że xboxa sprzedało się 40 ml...

źródło: comment_oj94AhddLAcquCFRQQpLmdfUC4dNrwZb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rbbxx: oczywiście że sprzedaż nie zrobi Ci różnicy jak już masz xboxa. Ale zrobi różnicę komuś kto się zastanawia, przyjdzie myśl ,,hmmm dlaczego ps4 sprzedaje się lepiej?" pogrzebie i znajdzie. Czyli to że dobre gry robią dobrą sprzedaż, to że xbox one x jest mocniejszy od pro ameryki nie odkryłeś ani na mnie wrażenia nie robi. Bo co z tego jak i tak te gry wyglądają bardzo podobnie, chyba że
  • Odpowiedz
@rbbxx: Ja ci odpowiem konsola dla biedaków/oszczędnych brak tytułów na wyłączność usługi dla biedaków jakieś stare gry w abonamentach ew dla tych którzy miło je wspominają albo nie grali z grubsza tak patrzę na konsole ms,moja perspektywa wyznacza prostą ocenę bieda komputer,argumenty rozdzielczości multiplatform o c--j,na pc miałbyś lepiej ale za drogo czy oszczędniej? a pad mi się podoba sam mam do pc takiego bo go lubię jednak do bijatyk
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Pady wymieniane od ręki bez odsyłania,świetne opcje gwarancyjne to plusy zdecydowanie ;D nie zapomnę jak mnie z d--y na ps4 zbanowali bo ktoś mnie zgłaszał,i nie mogłem uzyskac informacji :D bo oddział polski sony musiał kontaktować się z tym z wielkiej Brytanii XD

GRY MAJĄ ŁĄCZYĆ NIE DZIELIC I SPRAWIAĆ RADOŚĆ! A NIE K---A WOJENKI CO LEPSZE :D

  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Po co dyskutujesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia? Gwarancję na xboxa załatwiasz z microsoftem a nie z media markt. Po zakupie rejestrujesz konsolę a w razie awarii zgłaszasz usterkę na ich stronie, kurier przyjeżdża po sprzęt a po naprawie odwozi do Ciebie. Gwarancja to minimum 24 miesiące a jeśli trafisz na świeżo wyprodukowany egzemplarz, może to być nawet 27 miesięcy.

Da się zauważyć, że nie jesteś
  • Odpowiedz
@rbbxx: doskonale wiem jak odbywa się proces gwarancji więc nie musisz mi mowić. Na media markt jest gwarancja OFEROWANA PRZEZ PRODUCENTA czyli microsoft i jest to 12 miesięcy. Prosze mi pokazać gdzie jest napisane że jest to standardowo 24 lub 27.

Najlepiej zacząć na kogoś najeżdżać kiedy argumenty są za słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dobrze też tak mogę - gdzie napisałem downie że game
  • Odpowiedz
@rbbxx: są różni odbiorcy różne formy argumentowania od tego ze ps4 jest mocniejsze od one a one x od ps4 pro np,po takie ze gry na xbox są taniej i ma dodatkowe usługi a ps4 tez ma te gry poza tymi co są na pc/xbox ale oferuje takze exy niedostępne u konkurencji,ergonomie pada pozostawiam ilośc sprzedanych sztuk o niczym nie świadczy xd
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: Kup xboxa, zarejestruj na ich stronie a dowiesz się ile masz gwarancji i przestaniesz się kompromitować na wykopie. Co mnie interesuje co jest napisane na stonie Media Markt? Kupujesz konsolę i możesz zupełnie zapomnieć o sprzedawcy, wszystko załatwiasz z Microsoftem, bez wychodzenia z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są 24 miesiące i ani miesiąca mniej. Niby doskonale wiesz a jednak nie wiesz o gwarancji i
  • Odpowiedz