Wpis z mikrobloga

@Soojin21: dla kogo robił dla tego robił - byłem u niego na czarnej jak cała masa innych ludzi co mu wytykali różne rzeczy. Sam przez to kasował konta i zakładał od nowa. Także furorę robił ale wąskiej grupie odbiorców.
  • Odpowiedz
@VCO1: Uwaga, pisałem to dnia 17.09.2011 około 4 rano. Otóż wybrałem się na domówkę, studencki czwartek motzno. Wszystko działo się 16 września 2011 r. Pewnie przeczyta to kilka osób nim to usuną, ale cóż, przynajmniej będziecie wiedzieć, wklejajcie to gdzie się tylko da! Ale wracam do domówki. Było z 20 osób, prawie cała moja grupa studenciak dziennikarstwa here. Alkohol się lał litrami, masa wódki poszła. Około godziny 22 miałem tak dobrze,
  • Odpowiedz
@niechcacy_przypadkiem

Są dwie płcie i się różnią. To coś dziwnego, że sa różne standardy?


A chwilę później wykopki będą kwiczeć jak zobaczą znalezisko o saunie albo kursie programowania tylko dla kobiet xD. Zdecydujcie się, chcecie tych podwójnych standardów (co zakłada też nierówne traktowanie) czy nie?
  • Odpowiedz
@Soojin21 Miarodajność porównania z fojerem kończy się na #!$%@?ńsku. Największy wykopowy pyciarz był arogancki, narcystyczny, dumny, ale nie nienawistny. Afiszował się na alfę, zapewne z powodu niezaleczonych kompleksów i próby kompensacji dawnego bembeńskiego stylu życia.

@Robuz Dyskusje są po to by dyskutować i obrzucać błotem. Tak jak Ty nie masz swojego życia, że komentujesz czyjś ból dupy.
- Dobry content
-Polka czuje się spełniona nie tyle samym seksem z Azjatami, co wywołaniem
  • Odpowiedz