Wpis z mikrobloga

O heheehhe kolejny wielki jutuber zaraz po gimperze który sam sobie uniemożliwił wyjście poza jutuba przez własną głupotę.


@kexus512: Mówisz o tym gimperze który ma podpisany gruby deal z Play, i bryluje w TVN w tańcu z gwiazdami? xDDDD Faktycznie nie udało mu się wyjść poza YT. Szczególnie z tym programem lekko nie będzie produkowanym dla Ipla xD
  • Odpowiedz
@guest Oglądam ją regularnie i to nie były słowa, za które mogłaby beknąć, serio. Nigdy nie krytykowała wprost chińskiego rządu, nic nie było na ostro. To były raczej rzeczy w stylu "Chińczycy myślą, że białasy mogą mieć naturalnie różowe włosy, beka" albo "w niektórych streetfoodach i restauracjiach używają oleju ze ścieków i to obrzydliwe, ale rząd chiński próbuje z tym walczyć". Na celowniku na pewno jest od dawna, ale skoro nadal tam
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: ostatnio mi się to przypomniało przy okazji jej wywiadu gdzieś tam. Miałam poszukać i znaleźć czy dobrze kojarzę, bo pamiętam jak czytałam te jej komentarze i się zastanawiałam co z nią jest nie tak.
  • Odpowiedz