Wpis z mikrobloga

Creed kontynuacja !
mam oficjalne oświadczenie tigerandbear:

Ogromnie przepraszamy za opóźnienia i stres związany z zamówieniem Aventus 500ml. Produkty utknęły w WER Zabrze w kontroli celnej i zostaną zwolnione i doręczone zaraz po otrzymaniu uzupełniającej dokumentacji od producenta. Jesteśmy w tej sprawie w stałym kontakcie z dystrybutorem i nadawcą. Problemem jest tylko karton z Aventus 500ml. Aktualnie posiadamy na stanie 500ml: Himalaya, Green Irish Tweed, Original Vetiver, Original Santal. W razie ewentualnego zainteresowania możemy już teraz dostarczyć te i zagwarantować starą cenę na Aventus (aktualna, oficjalna polska cena to 2855zł). Procedura uzupełnienia dokumentacji powinna potrwać około tygodnia ale nigdy wcześniej nam się to nie zdarzyło, więc szczerze powiem, że nie mogę dać 100% gwarancji, że to będzie np. 2 kwietnia a nie 8 kwietnia – jutro mam dostać info od urzędu o orientacyjnym czasie. Wiemy, że to już ostatnia prosta z tym nieszczęsnym zamówieniem.


Czekamy? Prosze by wypowiedziała się większość, dla mnie to tez nie przyjemna sytuacja, bo wziąłem od Was pieniądze, które oczywiście poszły na zapłatę w sklepie, ale ale.. Mam nadzieję że chociaż rozumiecie że ja nic nie kręce.

@watchcollector: @TomTailor100: @kolezka1: @roman_z_piwnicy: @dundee: @Leniek: @GoNzO_123: @zakoo: @ahmed-hiroshi: @Ilheer: @dowzer89: @tomahs: @kyloe: @1950M: @farmer111: @parnis: @Cezzarrr: @smietanaminer: @PozdroandPocwicz: @Marianpol: @stickoman: @Azure: @Pikieros: @tleszczyk: @mackumacku: @Giggsy: @Tomahawk @con987

#perfumy #creedprzekletynaclezamkniety
  • 23