Wpis z mikrobloga

Jak się uda to będę mieszkał na południu #francja nad samiutkim morzem


@Ecrine: trzymam kciuki Mirku, to musi być zajebista praca. Jak to będzie gdzieś między Menton a Toulon to spoko, piękna okolica, do Monako sobie skoczysz na F1, natomiast jak dalej w stronę Hiszpanii to jest tam już trochę "ciemniej" ;)
Wołam @whole_train @Miszasan @betterbeworthit @Ag90 @kiedys-bylem-mlodszy @Szantos @Krueger1 @DulGukat @Koziol_91 @wi1qqqq @cojaturobietezzajety @FEAofTruss @siriusbiznes @NoNameNoIdeaNoLife @Czimchik @KaWuSia89 @MiesozernaBijeLudzi1

Więc tak Mirabelki i Mirki. Właśnie skończyłem od 13 do 15.50 i czekam na pociąg do Marsylii.
Były dwie części, pierwsza techniczna od groma pytań o obróbkę skrawaniem. Później głównie pytania o studia. Pytania jak rozwiązuje problemy i jak radzę sobie że stresem.
Później zapoznaniem się z zadaniami na danym stanowisku, przedstawienie problemu w
@DulGukat chciał bym powiedzieć świetnie ale szczerze to dobrze. Nie mam dużego doświadczenia na produkcji w obróbce a pytali o szybkie rozwiązywanie problemów. Dałem im przykład myślę że dobry. Dużym plusem było to że mówiłem po francusku a nie angielsku.
@Ecrine: No to elegancko. Daj znać co wyjdzie. Tak na marginesie to metalurgia proszków jest fascynująca, szczególnie postęp jaki się w ciągu dosłownie paru ostatnich lat dokonał. Od samorozpadających się chińskich wiertarek do drukowanych 3d turbin silników spalinowych.