Wpis z mikrobloga

@Hrvat: Nie, tam na pewno jest gorzej niż tutaj. Karaczan jest zamkniętym środowiskiem, które jest bardziej #!$%@? niż Wykop. Jeszcze to utrudnianie dostępu do ich "elitarnej" społeczności poprzez wyjątkowo #!$%@? przeszkadzajki. Na Wykopie znajdzie się tagi na których prowadzone są cywilne dyskusje, a Karaczan jest miejscem typowo dla ludzi którzy są banowani na każdej innej platformie bo nie potrafią się zachować jak istota ludzka.
  • Odpowiedz
@supra107: na wykopie tagi a na czanach są od tego boardy, widać że #!$%@? wiesz a próbujesz się wypowiadać, podejrzewam że karabin znasz jedynie z opowiadań bo jak wszedłeś to została ci biblia do czytania jedynie.Tam dodatkowo nie kipi spiermiarstwo i tryhardowanie atencjuszy, a sranie do ryja jest wszędzie

zamknięte środowisko

xD po prostu pierwszego dnia nie postuj to nie wyłapiesz
  • Odpowiedz
@zarroc: A więc tak, znalazłem w folderze mojanazwauzytkownika>appdata>roaming>mozilla>firefox>profiles>xxx.default>extension plik kurahen.xpi(xpi to rozszerzenie firefoxowych dodatków), spróbowałem zainstalować go na tor browserze(bo na firefoxie juz mam to sie nie dało a tor też na firefoxie jest oparty xD) poprzez upuszczenie owego pliku na karte przeglądarki i... sie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.mediafire.com/file/yv29x23s262qki0/karachan%2540karachan.org.xpi/file
daj znać czy działa xD
  • Odpowiedz