Wpis z mikrobloga

Dzien dobry wykopowe swiry. Ja lvl 33 zona, dziecko w drodze, zarabiam dobrze nie jeden by chcial tak zyc ale... Caly czas mysle a moze by tak jakis interes. Oklepana sprawa zarabiaj na hobby, nie mam hobby. Otworz interes w czyms w czym jestes dobry, ja w niczym nie jestem dobry. Wychodzi na to ze ja tak naprawde nic dobrze zrobic nie potrafie i to mnie bardzo martwi. Porady tutaj i tak nie znajde jakos chcialem sie wygadac. Milego poniedzialku ja ide spac po nocnej zmianie. #gownowpis #rozwojosobisty #zycie #pracbaza #goszkierzale
  • 15
@NaCl gratuluję! właśnie jesteś na etapie kiedy zdales sobie sprawę beznadziejnosci. Kwestia teraz co z tym zrobisz.
Bo wg mnie sprawa będzie wyglądać tak:
1) zaczna do Ciebie docierać tematy związane z biznesem
2) wszystko będzie idealne na pierwszy rzut oka
3) na pewno dasz radę z każdym tematem
4) zaangazujesz się w pierwszy lepszy
5) nie wyjdzie po 1,2 próbach ze względu na pierwsze problemy
6) zdasz sobie sprawę jak bardzo
@xgalx: Hej. Troche to trwalo ale duzo w tym racji co pisales jest. Biznes rozkrecam od roku. Jak narazie pierwszy i mam nadzieje ze tak zostanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@xgalx: Pamietasz mnie? Idzie calkiem dobrze. Jeszcze nie mam az takich jaj zeby zerwac ze stara praca ale tu tez duzo sie wlasnie zmienia. Co dalej bedzie jeszcze nie wiem. W „starej“ pracy zszedlam z godzinami jak sie tylko da i wolny czas poswiecam na interes ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) mam 2
@NaCl brawo :)

Cisnij swoje. Dużo słuchaj tego co się dzieje wokół i wyciągaj WLASNE wnioski. Nie idź na skróty i bądź cierpliwy.

Będzie dobrze, zobaczysz.