Wpis z mikrobloga

@uytx: Dzięki bardzo, ŚWIETNA rzecz. Nie widziałem jeszcze tak dużego opracowania wielu różnych materiałów.

Z grubsza przejrzałem, i myślę że warto się z tym zapoznać, szczególnie przez osoby początkujące/średnio zaawansowane.
Po prostu wygląda to na fajne streszczenie naprawdę wielu materiałów.

I ciekawa sprawa, pierwszą rzeczą o której pomyślałęm to, jakie wyniki ma autor? Nie pomyliłem się... Bardzo
  • Odpowiedz
@uytx:
dobre opracowanie, dzięki. Gdzieś na reddicie są podobne streszczenia książek i podcastów z Westside, RTS, Wenninga etc. Ogólnie poziom contentu w tagach takich jak #weightroom bywa zacny.
  • Odpowiedz
@uytx: ja akurat korzystam przeważnie z bodyweightfitness, bo tym się interesuje i to ćwiczę, ale na pewno sam wątek fitness i powerbuilding jest ciekawy
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Ale np. dowiem sie czegos o technice? Psychologii sportu? Ukladaniu planow? Z jakiej kategorii to wiedza? Bo moj angielski jest jakies 3 razy wolniejszy od polskiego i nie wiem czy warto inwestowac w to czas XDDD
  • Odpowiedz
@DywanTv: efferding ma sporo o żywieniu i podejściu do treningu, sporo z tego co mówi to jego osobiste doświadczenia i przemyślenia, także nie są to naukowe fakty. Jakby nie patrzeć zajmuje się dieta thora i shaw, wiec coś może być na rzeczy.
  • Odpowiedz
@DywanTv: w tym co wysłałem jest tak naprawdę wszystko, od dietetyki, ćwiczeń, planów po wiedze stricte teoretyczną. Jak masz wolny czas to raczej warto, jak dla mnie wiedzy nigdy za mało
  • Odpowiedz
Bo moj angielski jest jakies 3 razy wolniejszy od polskiego i nie wiem czy warto inwestowac w to czas XDDD


@DywanTv: To ucz się angielskiego jak chcesz być najsilniejszym sobą na siłce :) Bo opierając się na informacjach dostępnych w naszym języku.... daleko nie zajedziesz.
  • Odpowiedz
@DywanTv: ja też nie znam słownictwa, ale wziąłem sobie za cel poznanie go i przeczytanie tych 200 paru stron po angielsku, nauka 2w1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz