Wpis z mikrobloga

Ekspert od pchania pociągu i przenoszenia metalowych kul daje kolejną cenną lekcję - wykopki kozie bobki, zachwycone.

Ciekawe czy gdyby w latach 90. działał wykop, a ja jako dziecko zamiast uczyć się zrozumieć świat ze Świat Zofii czy Małego Księcia, siedziałbym na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to czy moimi autorytetami byliby Korwin, strongmani i członkowie ONR? Czy jako rozrywkę traktowałbym oglądanie patostreamerów a dla ochamienia włączałbym Big Brothera?
Czy chciałbym decydować z kim mój sąsiad sypia w łóżku i obawiałbym się zarażenia inną orientacją seksualną? Czy nazywałbym się patriotą i jednocześnie walczył z wolnością, prawem do godnego życia i podejmowania wyborów za siebie, czyli tym za co ginęli moi przodkowie?

Nie poznam odpowiedzi, bo ekspert od przesuwania ciągników siodłowych, pozostanie dla mnie ekspertem od przesuwania ciągników siodłowych ¯\_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi #gorzkiezale #przemyslenia #autorytetwykopu
Pobierz parachutes - Ekspert od pchania pociągu i przenoszenia metalowych kul daje kolejną ce...
źródło: comment_drQNyQO33V1CadZxcAEkecnWYYCOfHnl.jpg
  • 52
@parachutes: Czy homoseksualiści których WHO szacuje od 2% do maksymalnie 5% w społeczeństwach a wiec maksymalnie 5 osób na 100, powinni zajmować 40-80% czasu antenowego i przekazu medialnego. Czy powinnismy im stawiać hotele i wprowadzać latarników do szkół i czy powinnismy się zachowywać jakbyśmy wsadzili kija do dupy. Ja znienawidziłem ich właśnie za upolitycznienie swojej orientacji seksualnej. Widać tym oblechom nie wystarcza kodeks karny który z powodzeniem reguluje wyrządzenie komuś krzywdy
Czy homoseksualiści (...) powinni zajmować 40-80% czasu antenowego i przekazu medialnego

@Furiat: zajmują tyle? pytam serio.

A jeśli chodzi o temat WHO/LGBT+ to mam raczej mało kontrowersyjne poglądy na ten temat. Wydaje mi się, że temat seksualności i fizyczności powinien być poruszany w odpowiednim wieku, nie tak prędko jak niektórzy proponują. Na wczesnym etapie można próbować małego człowieka uczyć za to tolerancji, akceptacji. Po co? Żeby nie było sytuacji, w której
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@parachutes:

zajmują tyle? pytam serio.

Na pewno jest nadpodaż tego tematu w stusunku do wielkości "problemu".
Tzn. LGBT jest o wiele mniej w społeczeństwie w stosunku do tego ile się o tym wszędzie wałkuje. Również ich problemy rzekomej nierówności i nietolerancji, to raptem jest od strony prawnej brak związków partnerskich. To nie jest przecież nic tak pilnie palącego przez co ktoś umiera, jest systemowo represjonowany karnie czy coś. Czyli znowu, niewspółmierność
Na pewno jest nadpodaż tego tematu w stusunku do wielkości "problemu". Tzn. LGBT jest o wiele mniej w społeczeństwie w stosunku do tego ile się o tym wszędzie wałkuje.


@szpongiel: Bo to stał się temat polityczny, na którym jedna ze stron może w łatwy sposób zdobyć kapitał polityczny. Druga ze stron bardzo nieumiejętnie próbuje też zwiększyć swój kapitał polityczny, celując w wyborców bardziej centrowych i lewicowych.

Również ich problemy rzekomej nierówności
to była decyzja polityczna, a nie naukowo-medyczna.


@szpongiel: Co za absolutna bzdura.

1) Pokaż mi badania na podstawie których wpisano homoseksualizm na listę chorób. Ja Ci mogę pokazać na podstawie których go usunięto.

2) Głosowanie odbywało się za tym by zostawić homoseksualizm na liście chorób i było inicjatywą "konserwatystów" - z kretesem je przegrali.

3) Sugerowanie, że w latach 70 homoseksualiści mieli jakąś siłę polityczną w USA. Poczytaj sobie o prześladowaniu