Wpis z mikrobloga

Ekspert od pchania pociągu i przenoszenia metalowych kul daje kolejną cenną lekcję - wykopki kozie bobki, zachwycone.

Ciekawe czy gdyby w latach 90. działał wykop, a ja jako dziecko zamiast uczyć się zrozumieć świat ze Świat Zofii czy Małego Księcia, siedziałbym na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to czy moimi autorytetami byliby Korwin, strongmani i członkowie ONR? Czy jako rozrywkę traktowałbym oglądanie patostreamerów a dla ochamienia włączałbym Big Brothera?
Czy chciałbym decydować z kim mój sąsiad sypia w łóżku i obawiałbym się zarażenia inną orientacją seksualną? Czy nazywałbym się patriotą i jednocześnie walczył z wolnością, prawem do godnego życia i podejmowania wyborów za siebie, czyli tym za co ginęli moi przodkowie?

Nie poznam odpowiedzi, bo ekspert od przesuwania ciągników siodłowych, pozostanie dla mnie ekspertem od przesuwania ciągników siodłowych ¯\_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi #gorzkiezale #przemyslenia #autorytetwykopu
parachutes - Ekspert od pchania pociągu i przenoszenia metalowych kul daje kolejną ce...

źródło: comment_drQNyQO33V1CadZxcAEkecnWYYCOfHnl.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pudzian- facet niezłomnej pracy, swego czasu najsilniejszy człowiek na świecie, odnoszący sukcesy na wielu frontach, właściciel kilku interesów dający prace ludziom, szanowany zawodnik mma
@parachutes: uczył się życia z Małego Księcia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzep: piszesz bzdura wobec decyzji politycznej, a potem argumentujesz głosowaniem. Sorry ale metoda naukowa polega na tym, że coś z danych wynika albo nie. Głosowanie zaś to jest właśnie decyzja polityczna, a na pewno nie naukowa.

Dałem link do 2h wykładu referującego zarówno historię tej decyzji jak i badań w temacie.

Zawsze się pojawiasz w tematach tego typu ze swoją ideologiczną agitacją i krzyczysz o badaniach naukowych, których sam nawet
  • Odpowiedz
piszesz bzdura wobec decyzji politycznej, a potem argumentujesz głosowaniem. Sorry ale metoda naukowa polega na tym, że coś z danych wynika albo nie. Głosowanie zaś to jest właśnie decyzja polityczna, a na pewno nie naukowa.


@szpongiel: A jak głosowano nad tym, że Pluton nie jest planetą, to to też była to decyzja polityczna?

"Z danych" to może wynikać jakieś prawo fizyczne czy zasada matematyczna. Natomiast kiedy dochodzimy do stworzonych przez człowieka definicji (czym jest choroba, czym jest planeta itp.) to jak mają Ci to niby wskazać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@parachutes:

Dla większości społeczeństwa ten temat jest nadmiernie eksponowany, zgoda. Jednak dla osób, które chciałyby być na równi traktowane (przez państwo) mimo odmiennej orientacji seksualnej jest to problem ważny

Nie neguję tego ale szum wokół LGBT jest przesadzony. Jest ich niewielu, tylko część z nich chce zawrzeć formalny związek oraz brak takiej możliwości to nie jest koniec świata. Oczywiście powinni mieć taką możliwość.
Poza tym w państwach, w których ta pełnia praw została im przyznana, szum nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@parachutes: Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania

@GothamKnight:
Sęk w tym, że dalszy wzrost wpływów marksistów kulturowych co raz szybciej to zmienia. W Polsce jeszcze niezbyt to widać ale jesteśmy w zachodniej strefie wpływów kulturowych, także kwestia czasu.
Znacie niedawny temat Greviance Studies Affair albo postać Juriego Bezmenowa i jego prelekcje z lat '80?
Polecam.
  • Odpowiedz
@Furiat co za #!$%@? ignoranta. Ten przekaz medialny o gejach to chyba na głównej wykopu xD nikt nie domaga się specjalnego traktowania, jedynie tego, żeby dwie kochające się osoby mogły zawrzeć legalny związek i tylko o to chodzi, reszta to Twoje urojenia.
  • Odpowiedz
@amazing-detective-slash-genius: Sam jesteś ignorantem i #!$%@? głupoty. Jak nazwiesz preferowanie przez ratusz firm lgbt friendly przy przetargach ? Jak nazwiesz darmowe hotele z naszych podatków dla osób lgbt. Z tego co rozumiem na ta chwile będą mogli w wawie nocować za darmo bezdomni i lgbt. Jak nazwiesz oddelegowywania conajmniej jednego pracownika na szkole który ma obsługiwać max 5% szkoły. To nie są urojenia tylko fakty.

Rozumiem ze jesteś rzecznikiem osób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@amazing-detective-slash-genius:

nikt nie domaga się specjalnego traktowania, jedynie tego, żeby dwie kochające się osoby mogły zawrzeć legalny związek i tylko o to chodzi, reszta to Twoje urojenia.

Jak zatem wyjaśnisz dalszy rozwój aktywizmu LGBT w państwach gdzie takie związki już są?
Albo specjalne prawa z zaostrzonymi karami za tzw. "mowę nienawiści" gdzie normalny obywatel mógłby pozwać jedynie za znieważenie?
Albo cenzurę i palenie na stosie politycznej poprawności ludzi, w tym
  • Odpowiedz
@Furiat preferowane firm lgbt friendly czyli takich, w których osoby homoseksualne nie są/nie były dyskrimowane. Co w tym złego? Raczej każda szanująca się firma powinna taka być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Darmowe hotele? Z tego co mi wiadomo to ma być jeden hostel w Warszawie na kilkadziesiąt osób, do tego w połowie będzie utrzymywać się sam z działalności gospodarczej. Naprawdę wielki koszt ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@szpongiel jesteśmy w Polsce i rozmawiamy o Polsce. Za dużo znalezisk na głównej się naczytałeś o skrajnych sjw w USA. XD dawaj tych naukowców, którzy badają temat w oparciu o fakty, czekam.

Serio się powołujesz na wykład, w którym jakaś katolka mówi o leczeniu homoseksualizmu modlitwą i opowiada historię kolegi, który się z niego wyleczył? XDD i jeszcze, że związki homo prowadzą do zoofilii. Oddajesz za onkologa
  • Odpowiedz
@amazing-detective-slash-genius: No i wystarczyło porozmawiać na poziomie sredniomerytorycznym aby wykazać ze polityka ci za mocno na banie wjechała.

Nie musi być tak ze każdy ma te same poglądy i ja to szanuje ponieważ jest w uproszczeniu definicja wolności. Oznacza to ze Pani w biedronce może mieć o 180 stopni inne poglądy od moich natomiast jeżeli mnie dobrze obsługuje oraz poprawnie wykonuje swoją prace to #!$%@? mi do tego kim ona jest i co wyznaje. Tak samo dla ratusza ma się liczyć to kto najtaniej i najlepiej zrobi chodnik, dodawanie kolejnych filtrów do przetargów jest kancerogenne popierać to mogą tylko fetyszyści polityczni.

Sam seks został już dawno rozkminiony przez ludzi sukcesu. Media cieszą się połowicznym sukcesem pokazując ze tylko prymitywy i katole sa za wstrzemięźliwością seksualna. W 5 min jestem w stanie udowodnić seks przypadkowy się nie
  • Odpowiedz