Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z podciąganiem. Ćwiczę tylko w domu, posiadam drążek, kilka hantli i ławeczkę. Z innymi ćwiczeniami idzie gładko, ale od pewnego czasu nie umiem progresować w pull-upach. Jeden mireczek doradzał mi, abym kupił łańcuch i wieszał tam ciężar - problem jest w tym, że kiedy mam za długi łańcuch to ciężar leży na ziemi, a kiedy za krótki to po prostu ociera mi o genitalia. Kombinowałem już na wszelkie możliwe sposoby - używałem gum oporowych, ale przestałem odkąd stopa mi się zsunęła i guma uderzyła mnie prosto w mordę. Przez pewien okres przyczepiałem nawet kota do łańcucha, ale jakoś dziwnie wtedy piszczał. Na tym etapie próbuje podciągać się ze zgrzewką wody #picreal Jednak co chwile mi się wyślizguje albo ja upadam. Macie jakieś rady mireczki, bo ja już totalnie zwątpiłem w mój progres...

#mikrokoksy #silownia #podciaganiezwykopem #pytanie #koty #pdk
Pobierz chalwaklb - Mireczki, mam problem z podciąganiem. Ćwiczę tylko w domu, posiadam drąże...
źródło: comment_9Zjeba9eJ60j7JXArn3NhWxPTOaYmC4d.jpg
  • 21
@chalwaklb: A jakiego masz maxa? Jak poniżej 30-40 to spokojnie możesz progresowac dalej samymi seriami bez ciężaru. Polecam kanał Kuraworkout, masa wiedzy o kalistenice