Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
#ps4 #pcmasterrace

Widzę że pececiarze wspólnie się brandzlują, bo 3 (słownie trzy) exy z PS wyjdą na PC, brawo, wyższość pc nad konsolą udowodnione po raz kolejny, a teraz idę #!$%@? w GoW i Spider-Mana, a jak skończę to odpalę Rdr2, no i podobno w tym roku ma wyjść jeszcze TLoU2, już nie mogę się doczekać. W żadną z tych trzech gier nie grałem, ale z tego co mi wiadomo to HR był exem na PS3 i ma już trochę lat, no i #!$%@?, to jest gra składająca się z QTE xD marnować PC na interaktywny film?
  • 28
@TheSjz3 TLoU2 wyjdzie na ps5 w 2020 by się konsola sprzedała... Natomiast Rdr2 wyjdzie przed gwiazdką na PC... Mnie jako pececiarza stać na PS4 pro ale i tak sprzedaje ją na dniach ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet na ps4 pro grafika w takim Rdr2 jest słaba... Fhd i 30 klatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sad_pepe: Skąd te info? Czytałem kilka artykułów od różnych specjalistów i twierdzili że TLoU2 ma wyjść jeszcze w tym roku, z kolei na temat Rdr2 czytałem że na PC prędko nie zagości ponieważ R* już teraz siedzi nad jakimś innym solidny tytułem. Widzę że rozbieżność informacji naprawdę szeroka xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sad_pepe: Co do dochodu z GTAV online, to należy też wziąć pod uwagę to, że R* dużo dziengow przeznacza na walkę z oszustami, ale podejrzewam że nawet po odjęciu tych kosztów dochód mają większy niż z konsolowych wersji, tylko że więcej czasu tracą na naprawianie różnych dziur w grze.