Wpis z mikrobloga

Heroes IV - szanujesz? Plusujesz. Wiem, że wielu herosowych ortodoksów nie lubi IV, ale moim zdaniem to chyba najlepsza z części, choć III oczywiście też bardzo lubiłem.

A co lubiłem IV? Mega rozbudowane, dopracowane mapy z dużą liczbą artefaktów. Tajemne portale, przejścia, wyspy, pułapki na morzu, statki. Opcja ze strażnicami i mostami, gdzie można było postawić własną straż była świetnym rozwiązaniem.

Dodatkowo każda jednostka mogła poruszać się samodzielnie bez konia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na koniec; zamek Nature i niezwykłe kreatury w tym moja ulubiona modliszka. Jak można szkalować?

#heroes4 #heroes #gry #niepopularnaopinia
Pobierz tomosano - Heroes IV - szanujesz? Plusujesz. Wiem, że wielu herosowych ortodoksów nie...
źródło: comment_50x5SvAQ19aKhMG1DdcIQD2r0qyEB7rh.jpg
  • 48
Do minusów bym dodał, że słabo się dogaduje z nowymi windowsami. Osłabienie tytanów (do tego design jest słaby) względem czarnych smoków. Wybieranie jakie jednostki chce się rekrutować już na T2 ( imo wybór na obecnym T4 by starczył). Brak ulepszania jednostek.
I tak lubię ;D
@tomosano:
@tomosano: Kampanie były MEGA napisane. Na początku grałem je jak zwykłe, niepowiązane mapy ale potem doszedłem do wniosku, że te strasznie długie teksty na początku misji mogą jednak mieć jakieś znaczenie :D Okazało się, że czyta się jak dobrą książkę. Kampania undeadów i historia Gauldoltha Half-Dead wymiatały.