Wpis z mikrobloga

@cherrz nie wiem co ty p--------z, mam kilkuletnie auto i tyle, imaginuj sobie dalej ile to nie kosztuje

Mam nadzieję że twój polonez caro za 1000 zł działa wspaniale
  • Odpowiedz
@polowczyk wyobraź sobie, że kiedy jeździć samochodem to jesteś w środku, a nie za nim. Druga sprawa, po co mam używać hamulca? Hamuję silnikiem, ostania faza dohamowania to hamulec i potem ręczny.
  • Odpowiedz
@NorskArisk: hamulec ręczny czy raczej nazywając rzeczy poprawnie postojowy jak sama nazwa wskazuje służy to zapobiegania stoczenia auta przy parkowaniu, a nie do zaciągania na każdych światłach, nie nauczyli Cię na kursie? to że sobie jeździsz po swojemu to nie znaczy, że Twój styl prowadzenia samochodu jest zgodny ze sztuką
  • Odpowiedz
@affairz: @NorskArisk: dajcie spokój przecież to jakiś niedorozwój - ręczny na każdych światłach hahaha, może na wiosce z jednym skrzyżowaniem tak sobie robisz, w miescie totalnie bez sensu. A za walenie długimi bez powodu w końcu cie ktoś nauczy kultury.
  • Odpowiedz
@kfffasny Katowice, duża część świateł jest tu na wzniesieniach. Nie walę długimi bez powodu, tak jak pisałem wcześniej - ktoś świeci mi po oczach, więc ja jemu też.
  • Odpowiedz
@NorskArisk: 1. walenie za to że ktoś stoi na wciśniętym hamulcu to jest walenie bez powodu.
2. jak oślepia cie światło stop to czas podjąć decyzje o wizycie u okulisty
3. chciałbym zobaczyć jak jedziesz przez całe katowice hamując silnikiem i nie używając hamulca, bez bycia zawalidrogą co ma w dupie innych uczestników
  • Odpowiedz
@NorskArisk:
"po co mam używać hamulca?"
"ostania faza dohamowania to hamulec i potem ręczny"

Zdecyduj się w końcu: używasz hamulca czy nie używasz?
Skoro używasz hamulca ręcznego, jak sam piszesz to automatycznie włącza ci się światło stopu (bo tak dziala auto hold o czym ktos nas poinformowal) więc, według własnych słów, jesteś "dzbanem który oślepia tych
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Zależy od skrzyni, jak masz łopatki to zrzucasz biegi jak chcesz, można też na 2/3/L itp. wrzucić, ja tak robię jak w górach nie chce hamulców zagotować
@NorskArisk: a takiemu dzbanowi jak Ty bym jeszcze tylne przeciwmgłowe włączył, a co będę żałował. I tak przy fotochromie i przyciemnionych szybach to sobie możesz świecić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz