Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
@Vilyen
Wspaniały wątek idealny po cięzkim dniu w pracy.
Tyle tutaj nagłych zwrotów akcji jak wybuchów w filmach Michael Bay. Trzyma w napięciu do końca ostatniego posta łącznie z wszystkimi ekspertami wniesie czy nie wniesie oto jest pytanie?
Dał radę chłop
Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za piękny wątek
  • Odpowiedz
Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze.


Nic mu nie będzie. Skoro podejmuje się takiej pracy to nie ma problemów z kręgosłupem.
4 lata temu, będąc pomocnikiem w ekipie glazurników wniosłem przez 12 dni ponad 30 ton gresu i kleju (nie liczę wiader wody) na 1, 2 i 3 piętro nowo wybudowanego sądu. 900m2 do ułożenia. Nosiłem po jednej paczce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vilyen: pracowałem pomad trzy lata w Lyry Myry, wyobraź sobie że to wnoszenie kosztuje jeszcze więcej, ale dopłaca do tego sklep (podobnie jak transport), a to że jest sam to generalnie standard w tej firmie, bo transporty to podwykonawcy, więc LM wisi ile ich będzie, a Janush tnie na wszystkim.
  • Odpowiedz
@Vilyen:
Strasznie dużo programistów 15k zna się na budowlance... tyle cennych porad otrzymałaś xD

Wbrew pozorom takie worki calkiem wygodnie sie wnosi (nie kur... po pachą jak ktoś to pisał tylko na barku, pod pachą to sobie komputery na lanparty noście). Dla kobiety to może przerażająca ilość... ale kur... czytam te komentarze i nie wierzę, niby faceci, a nie wyobrażają sobie kilku worków wnieść. Zmieńcie paski na różowe bo większa część
  • Odpowiedz
@Vilyen
Gdyby mi ktoś powiedział, że po dekadzie bytności na wykopie najśmieszniejszą rzeczą jaką widziałem będzie wątek o wylewce z betonu, nazwałbym go wariatem. A jednak.
  • Odpowiedz