Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
@Vilyen ktoś tam wyżej napisał, że jesteś z Łodzi? Takie krzywe bloki tam są? W Bytomiu to norma że jak położysz piłeczkę to zacznie się turlać i 600kg wylewki to standard, a dwóch chłopa wnosi to raz dwa, początkowo po dwa worki i żadnej afery z tego nie robią bo oprócz wylewki to mnóstwo innych ciężkich rzeczy, worki z klejem, kafle, płyty, itd. wnoszą na 1-4 piętro, a i z windami różnie.
  • Odpowiedz
wykopkowi co to wie wszystko i wszyscy inni niż on są pod nim i w ogóle dno.


@WydajnaJednostkaIndywidualna: ?

I po co ta wycieczka osobista? Nigdzie nie pisałem, że nie można dać wody lub zrobić kawy. Zwykły, ludzki gest. Ciężko to natomiast nazwać jakimś szczególnym odwdzięczaniem się.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Vilyen: 570 komentarzy? WTF. Myslalem, ze watek umarl o 17!
Chcialbym zawolac wszystkich, by podziekowac za dobra zabawe, ale boje sie, ze popsuje wypok i Bislek sie zmoczy w przescieradlo
Pozdrawiam tez tego Pana co wnosil beton.
Caluje i pozdrawiam, zrobiles nam dzien
  • Odpowiedz
Widzę sami budowlańcy na pokładzie :P Tutaj komentarz do wszystkich którzy mają wątpliwości: to nie jest moja samowolka. Było to konsultowane z profesjonalistami. Nikomu sufit na głowę nie spadnie.


@Vilyen: Fajnie, że z profesjonalistami, jednak Twoim prawnym obowiązkiem jest posiadanie projektu od architekta - konstruktora. Mało tego, musisz mieć zgłoszony remont / przebudowę i zgodę na powyższe (oczywiście dopiero po przedstawieniu projektu).
Nie piszę, żeby Ci dowalić, ale takie obciążenia naprawdę
  • Odpowiedz
  • 9
1. Dla tych co proponują podłogę na legarach. Za 10-15-20 lat niezależnie od materiału podłoga będzie pracować i "skrzypieć".


@CapaciousCore: no i #!$%@?, do tego czasu będą jeszcze z dwa remonty, albo OPka zmieni miejsce zamieszkania.

6. Wyczuwam suchoklatesa co by nie uniósł wora na barach przez 500m przy 35 stopniach.


Po prostu niektórzy nie muszą pracować fizycznie jak robaki xd
  • Odpowiedz