Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 787
@Vilyen: Spoko, do mnie się kiedyś przywalili że ścianę nośną wyburzam, eksperci od siedmiu boleści xD


@Hannahalla: to, że blok stoi, to nie znaczy, że to nie była ściana nośna, just saying
Nie wczytywałem się, po prostu wiem to z praktyki, że to nie jest tak, że jak taki fragment poleci, to blok się skłąda jak domek z kart.
Gdyby somsiad na górze położył w tym pokoju 1,5t betonu, to
@Vilyen: Słyszałem podobne historie jeżeli chodzi o dostawy internetowe bodajże z Tesco w Polsce, na jedno zamówienie znajomy wziął kupę rzeczy, które gościu musiał z 3 razy wnosić, a pewnie później będzie miał problemy w pracy, że tak wolno dostawy robi (gościu prosił następnym razem podzielić zamówienie na dwa xD). Ale ten przykład to już ostro. Ciekawe jak ma płacone ten gościu, pewnie jawne oranie w tyłek pracownika. ( ͡°
@Mirkujacy kiedy pracowałem w Obi wyglądało to tak, że transporty robiła zewnętrzna firma I to do niej szły pieniądze. Obi tylko kierowców ubierało. Jakieś tam premie za wnoszenie dostawali, ale nie wiem czy nawet jakbym dostał 600 zł na czysto to czy zgodzilbym się na wniesienie 60 worków cementu XD
@Rimfire: Kiedyś lodówkę zamawiałem w Media Expert, chyba nawet nie dopłacałem za wniesienie, a jak już to parę złotych. Telefon, podjeżdża 2 typów i biegną z tą lodówką, ledwo furtkę zdążyłem otworzyć. Od drogi do domu ze 100m mam. Spieszyli się strasznie, nawet nie wiem czy to pracownicy ME, czy po prostu sklep raz czy dwa razy na tydzień zleca transport gabarytowych zamówień. A jak zamawiałem meble w BRW to koleś