Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
Zajebista dyskusja, mam nadzieję, że Walaszek się zainspiruje i zrobi o tym odcinek. xD
  • Odpowiedz
@Vilyen w twoim mieszkaniu miał być dach stąd spadek, niestety kiero budowy ogarnął że zostało za dużo materiału i dobudują jakąś klite
  • Odpowiedz
@riseno: ciężar objętościowy betonu to ok. 2000 kg/m3, więc 1500 kg to jakieś 0,8 m3, a z zamówieniem takiej ilości betonu towarowego byłby pewnie problem nie wspominając o dostarczeniu go na 4 piętro użytkowanego bloku xD
  • Odpowiedz
@Vilyen: oni to ręcznie nosili? Nie mieli żadnego wózka? Też jestem dostawcą, tyle, że alkoholu, mam w Krakowie jeden pkt na 3cim piętrze bez windy i czasami też targam w górę np 60l alkoholu. Taki wózek waży wtedy ok 80-100kg i ja jako suchoklates z takim wózkiem na spokojnie daję radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że dostaną jakąś część z opłaty za wniesienie.
  • Odpowiedz
#!$%@? dosyć tego! Trzecia godzina o betonowaniu podłogi. Próbuje się zdrzemnąć. Ostatni raz zwracam wam uwagę, następnym razem #!$%@?
  • Odpowiedz