Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
  • 582
@sorelle: nie będzie żadnej betoniarki. Wiaderko i mieszadło


XD Złoto. Ten, kto będzie wykonywał pracę, to dopiero musi być fachura XD Jeszcze nie słyszałem żeby lać 1.5 tony wylewki i urabiac to mieszadlem w wiadrze :D
  • Odpowiedz
Uwaga. Przyjechało DWÓCH panów. Ale tylko jeden wnosi:P niezle mu idzie. Jest już 20 worków. Chyba właśnie zrobił sobie przerwę. Wrzucam fotę. Cześć worków jest na półpiętrze


@Vilyen: Ee, to jednak bejt, widzę ()
  • Odpowiedz
to jak spacer 240 pięter do góry


@Triplesix: 240 pięter x 3metry to tylko 720m przewyższenia. To mniej więcej jak wejście z plecakiem (namiot+jedzenie na trzy dni) z Ustrzyk Górnych na Tarnicę i zejście do Wołosatego - studenci i harcerze musieliby umierać tam masowo.
@Zielonykubek:
  • Odpowiedz
@mgr_rybak tyle ze ona ma tych workow.. 60. W ogole caly ten wpis to jakas abstrakcja, nie wierze ze OP nie konsultował tego z kims innym niz z tym "specjalistOM" ktory ta podloge robi. Najgorsze, ze juz wziela za pewnik co od Januszexu uslyszala i nikt inny nie ma racji. Wspolczuje sasiadowi.
  • Odpowiedz