Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 787
@dondon kierowca by był zachwycony. Znosi się dużo łatwiej, a kolejne 300 by mu wpadły. Zrestzta zwrot trzbea również uzgodnić, wiec raczej tego samego dnia sie to nie stanis
Jeśli chodzi o zerwanie subitu to można to też zeszlifować

@sharkslayer: Ze szlifowaniem ponoć nie bardzo, bo pod wpływem temperatury subit mięknie i po chwili tarcze są do niczego, mam się spotkać z jakimś gościem od parkietów - zobaczę co on na to powie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Vilyen: ja niedawno zamówiłem drobny mebel z Ikea, 50 PLN za dostawę z wniesieniem, a gościu z busa po przyjechaniu jeszcze nalegał, żebym sam to zaniósł spod bramy - dopiero po mojej odmowie w ramach łaski wykonał swoją pracę xD

Dałbym radę sam i gdyby była opcja tańszej dostawy bez wniesienia to bym taką wziął, ale opcji nie miałem i jeszcze musiałem domagać się tego za co zapłaciłem, porażka