Wpis z mikrobloga

Problem mam z #lte z #tmobile

Kupiłem se router, kupiłem dwie najmocniejsze antenty na rynku ATK-20 żeby ustawić je w formie MIMO.

Do BTS mam jakieś 2000 metrów bez żadnych przeszkód po drodze.

No i IPTV mi tnie, a PING w grach skacze od 12 do 40. Czasem i do 70.

Jedynie parametr SINR jest dramatycznie niski. Czy to znaczy, że BTS jest przeciążony?

Ten BTS stoi przy autostradzie A2, a wrzutka jest z godziny 23:55.

400 metrów za tym BTS stoi kolejny z LTE800 i tamten nie ma żadnego obciążenia. Istnieje jakaś opcja żeby router połączył się z tym drugim BTS?

Router to B529.

#pytanie #internet #bezkabli
n4ojlj3_42lk - Problem mam z #lte z #tmobile

Kupiłem se router, kupiłem dwie najmo...

źródło: comment_pTLy3oShPJgrrPZOK2PLi46aM5wtKq9u.jpg

Pobierz
  • 38
najmocniejsze antenty na rynku ATK-20 żeby ustawić je w formie MIMO.

Do BTS mam jakieś 2000 metrów bez żadnych przeszkód po drodze.


@n4ojlj3_42lk: Pamiętaj, że zbyt dobry zasięg, może być gorszy od słabego zasięgu.
@n4ojlj3_42lk: Właśnie parametr SINR ma największy wpływ na ping bo jest to parametr zakłóceń do sygnału czy coś w tym stylu. Jeśli nie chcesz mieć skoków pingu to musisz mieć 12-13 i w górę przy tym parametrze, testowałem u siebie na tym samym internecie ale bez anten z B525.
@n4ojlj3_42lk Co ci szkodzi spróbować, u mnie jest tak że mam w Lini prostej BTS, miasto 40k mieszkańców, od godziny 15 do 21-22 tylko więcej się człowiek #!$%@? niż to warte
@n4ojlj3_42lk: Musisz wymusić częstotliwość, albo agregację kilku pasm, tylko ten do agregacji potrzebne jest żeby te pasma były ja jednym bts, a nie np 2600mhz na jednym a 1800 na drugim, bo to nie zadziała
@kubik78: O LTE 1800 to ja mogę pomarzyć nie mówiąc wyżej.
Co do częstotliwości to im większa tym teoretycznie lepiej.
LTE 800 ma max 35Mb/s jak pisałem.
A antenki które ma OP czyli ATK obsługują tylko LTE800 więc nie ma sensu wymuszać innych pasm bo anteny ich nie wykryją.
@n4ojlj3_42lk:

No to oddaj antenkę ATk i kup Cybertecha 1800