Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: ten co chciał powstrzymać napastnika chciał pewnie przekazać mu miłość islamistów do białych, patrz jak skończył, ty skończył byś tak samo głosząc takie debilizmy
@Azulana: bo to było śmieszne. Rozważałem samobójstwo jako ewentualny koniec życia* i uważam, że jak ktoś chce się zabić to może to zrobić ot tak bez robienia dramy.

Ten typ był po prostu żenujący.

* - np gdyby się okazało, że nie mogę wykorzystać swoich możliwości i miał mieć gównorobote za najniższą krajową to po co mi takie życie. Lepiej skończyć szybko. Oczywiście zanim by do tego doszło to bym wykorzystał
@Qbanek1: I masz rację w tym, co wypunktowujesz, ale czy powinniśmy równać w górę czy w dół? Jednak chciałbym, żeby moralność Polaków, wykopków, itd. - ogólnie ludzi z którymi się stykam, stała na lepszym poziomie niż moralność przeciętnego araba, muzłumanina itd. To, że oni się tak zachowują, nie oznacza że my też powinniśmy. Mierzmy wyżej (i oczywiście brońmy się, żeby ich wspaniali ludzie wraz ze swoimi obyczajami i moralnością nie przybyli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qbanek1: czyli z twojego posta wynika że prawaki które się cieszą z tego zdarzenia, to mentalnie to samo średniowieczne co radykalni muzułmanie