Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @Krupier:

Przypuszczam że osoby wyżej na Mirko będą się chwaliły za 6 lat swoim pierwszym kredytowanym mieszkaniem, gdzie już będę myślał o budowie domu. Kurde, myślą że mój wpis to bait, a ja się zastanawiam czy ich komentarze to bait xD

Prawda jest taka, że im szybciej coś się zrobi tym lepiej.
  • Odpowiedz
@nama: przypominam, że zakladanie, że każdy chce mieć dzieci to mocny dzbanizm. i gadanie, że się odmieni również xd
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: uwielbiam jak ktoś wchodzi i p----------a się w stylu "można się b----ć w gumce + brać tabletki i do tego tylko w dni niepłodne, przecież to wcale nie jest takie trudne ziom tylko ameba wpadnie i zmajstruje dzieciaka" - to takie p---------e jakby każdy człowiek był ogarnięty, miał odłożony hajs na koncie, mnóstwo czasu i znał się na wszystkim

w międzyczasie nie zauważyłeś że wypowiadasz się w temacie 20-latka
  • Odpowiedz
to takie p---------e jakby każdy człowiek był ogarnięty, miał odłożony hajs na koncie, mnóstwo czasu i znał się na wszystkim


@Czarzy: No wybacz, że uważam, że trzeba mieć jakąś podstawową wiedzę by zainwestować kilkaset tysięcy papieru. I z tego co mówisz ty i co mówi on to jednak uważam, że w tym wypadku ten 20 latek może być sto razy mądrzejszy od ciebie, bo on może podjąć złą decyzję ale
  • Odpowiedz
@Czarzy: co jak co, ale @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol ma racje pod każdym względem, nie wiem dlaczego Ty i większość uczestników tej dyskusji ma tak ograniczone umysły, jakby jedynym sposobem na życie była codzienna praca 12h sześć dni w tygodniu u janusza za 2k i narzekanie na wszystko, a w szczególności, żeby somsiad miał gorzej.

Mieszkanie można zawsze sprzedać. Dzień po tym jak je zarezerwowałem, do sprzedawcy odezwała się osoba, która powiedziała,
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ile nieruchomości z ciekawości kupiłeś że mnie obrażasz?
@rwski: ale na co ja narzekam? Odpieram p---------e że trzeba kupić za wszelką cenę mieszkanie bo inaczej się nie da żyć co jak widać jest w tym kraju bardzo modne. Mam szerszy horyzont niż kredyt na 30 lat i robaczenie w jednym miejscu do końca życia, dlaczego dziś frankowicze wyłażą na ulicę skoro zrobili Waszym zdaniem interes życia?

Znam ludzi którzy całe życie podróżują, często zmieniają miejsce zamieszkania, korzystają z życia i te 2k pln miesięcznie na wynajem to dla niektórych nie jest sufit żeby żałować że "zmarnowało się rok spłacając czyjś kredyt" lol, niektórzy tyle przepalają albo rozpieprzają na imprezach.

Szkoda, że na wykopie nie ma takiej
  • Odpowiedz
ile nieruchomości z ciekawości kupiłeś że mnie obrażasz?


@Czarzy: Po pierwsze nie obrażam cię. Mówię, że p--------z głupoty i gadasz na tematy na których się nie znasz.
Kupiłem, pośredniczyłem (nie jako pośrednik nieruchomościowy) lub doradzałem przy kupnie lub sprzedaży łącznie kilkudziesięciu jeśli nie setek nieruchomości. Z branżą nieruchomości jestem związany od kilkunastu lat z czego zawodowo od dobrych paru (wybacz, że nie pochwalę się w jakim zawodzie). Mam wyższe wykształcenie nieruchomościowe zdobyte na jednej z lepszych w Polsce uczelni.

Ja natomiast nie muszę ci zadawać takich prywatnych pytań bo jednoznacznie widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Twoje wypowiedzi to stek bzdur, gdzie piszesz o swoich wyobrażeniach, które nie mają potwierdzenia w faktach. Piszesz po prostu to co ci się wydaje bo znajomy coś tam spierdzielił i dlatego kredyt zły xD. To tak jakbyś pisał, że samochody są do d--y bo masz dziadka który kupił dacię i coś mu się r-------o. Ten sam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co nie ma potwierdzenia w faktach? Masz obowiązek naprawic/kupić pralkę do wynajętego mieszkania jak się zepsuje w wyniku zwykłego użytkowania?


@Czarzy: no w sumie to tak.
  • Odpowiedz
@Krupier znajdź taki przepis, albo lepiej orzeczenie sądu

Zazwyczaj takie zapisy wynikają prosto z umowy i jeśli kierujemy się logiką kolegi od nieruchomości to rozsądna umowa zawiera wpis że najemca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku użytkowania rzeczy zgodnie z przeznaczeniem a nawet ustawa o ochronie praw lokatorów nie zawiera zapisu odnośnie np. pralki tylko jak już instalacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarzy: to najemca jest odpowiedzialny za wszelkie szkody wyrządzone w zamieszkiwanym lokalu.

Pozdro dla właściciela, który sam z siebie zrzeknie się swoich praw w umowie na rzecz najemcy, pogratulować.
  • Odpowiedz
@Krupier szkody wyrządzone przez najemcę =\= zepsucie się sprzętu powstałe w wyniku jego prawidłowej eksploatacji lol

Serio nie chce mi się już prowadzić tej dyskusji bo do tego potrzeba poważnych ludzi którzy wiedzą o czym mówią a nie grających na emocjach i obrażających interlokutora na każdym kroku jak tamten wyżej bo śmie mieć odmienne zdanie. Eot
  • Odpowiedz