Wpis z mikrobloga

@macadamia: nie jesteś w stanie mi wbić żadnej szpilki bo mnie typie nie znasz, a po mnie spłynie i tak wszystko jak po kaczce. Po prostu w dupie mam niedojrzałych randomów z neta ( ͡° ͜ʖ ͡°) elo i cl
nie jesteś w stanie mi wbić żadnej szpilki bo mnie typie nie znasz, a po mnie spłynie i tak wszystko jak po kaczce. Po prostu w dupie mam niedojrzałych randomów z neta ( ͡° ͜ʖ ͡°) elo i cl


@Arveit: Pieknie, co za niesamowity zbieg okolicznosci, ze akurat piszesz elo i cl i ze splywa po Tobie jak po kaczke, jak dostales na morde argumentem z ktorym
@ciechan666: ohui dopiero teraz zauważyłem że odpisuje tzw. Osobie Publicznej z Mediów. Panie Ciechanie zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie pod uwagę faktu, iż nie jest to budynek mieszkalny tylko biurowiec gdzie nikt nie może "nie wyjechać z własnego podwórka" bo takowego tam nie ma. Myślę że ktokolwiek chciałby wyjechać i ochrzaniłby funkcjonariusza TVP po prostu by musiał poczekać 30 sekund aż fura odjedzie, ale wątpie żeby ktoś z telewizji
@sublingual: Taka ze mnie osoba publiczna jak koziej dupy trąba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie zwyczajnie #!$%@? jak mi ktoś zastawia wyjazd - tak jak napisałem wyżej. Nawet te 30 sekund. Dlaczego to ja mam czekać, skoro jestem u siebie? To niech tamten staje tak, żebym ja nie miał problemu z wyjechaniem. A że to jest biurowiec, to akurat nie wiedziałem, także tutaj zwracam honor.
Często tam
nie jest to budynek mieszkalny tylko biurowiec gdzie nikt nie może "nie wyjechać z własnego podwórka" bo takowego tam nie ma


@sublingual: Świetna logika - skoro to biurowiec to znaczy że można zastawiać? Jak musisz wyskoczyć na szybko z pracy na spotkanie to pewnie chętnie poczekasz kilka minut? Ktoś, kto parkuje samochód w ten sposób nie ma zupełnie wyobraźni - takim zastawianiem wjazdów można w kilka minut zablokować całą ulicę.
Ale macie ból że tam zaparkowali. Pewnie przeprowadzali wywiad z osobą z tego biurowca, a może nawet samym właścicielem. Stanęli na zakazie(niby, bo taką tabliczkę można sobie w buty wsadzić), są obok, przestawienie auta to 30 sekund. Rozumiem jakbyście się spięli jakby poszli gdzieś dalej, ale tutaj są obok i nic nie blokują. Myślę że nawet te 30 sekund by mógł ktoś poczekać na wjazd w brame. Trochę zrozumienia dla innych kierujących.