Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: A gdyby tak powiedział piłkarz innego klubu, to już nie byłby to brak pokory? xD
Obiektywnie, jak nie Legia to kto niby obecnie jest najlepszym klubem w Polsce? Lech, który nie potrafi wyprzedzić Legii, nawet jak ma 11 poraźek? Jagiellonia, która cały czas spieprza sobie w końcówce szansę na mistrzostwo? Lechia, która jeszcze rok temu ledwo trzymała się nad strefą spadkową? No z takimi rywalami, to nawet grając tak g*wnianie
@jestem_legenda: nie masz pojecia o psychologii sportu, ktos kto aspiruje do bycia znakomitym sportowcem musi myslec, ze jest najlepszy. Niektorym moze wydawac sie, ze taki Fabianski jest skromny i pokorny, moze i jest ale tylko na zewnatrz.
Żadnej pokory, nie wróżę mu kariery.


@jestem_legenda: aha... ale sportowca wychowanego zagranicą to kiedyś widziałeś? (szczególnie na zachodzie, bo np. skandynawowie to ogólnie mało wylewni) Szczególnie amerykańskich mistrzów #!$%@? skromność. No i CR7 - wcielenie pokory i wyważenia na własny temat.
@uhu8: Oczywiscie, ze nie widzial i nie pomysli o tym. Trzeba #!$%@? swojemu, tym bardziej ze jest z Legii. Boze jaka my Polacy mamy pod tym wzgledem #!$%@? mentalnosc. Nie mozesz wykazac sie nawet odrobina bunczucznosci, bo odrazu zostaniesz zgnojony.
@palodisko: Ja #!$%@?ę, ch*j z tym że na ostatnie 6 lat 5 razy Legia była mistrzem, nie są najlepszą drużyną w Polsce, bo nie liderują po 27. kolejce xDDD
Nie zmienia to faktu, że obecnie są najlepszą drużyną w Polsce, nawet dostając #!$%@? 0-4 (jak już pisałem, taki "wspaniały" jest poziom ekstraklasy...)
Przypominam że w dwóch poprzednich sezonach temu też Legia nie była liderem po 27 kolejce... jak się skończyło, pewnie