Wpis z mikrobloga

Raport z 3 tygodnia! Przeziębienie

Średnia waga tygodniowa - 91.5 kg [1,0 kg mniej od względem zeszłego tygodnia 7,2 kg od startu]
Kaloryka nadal bez zmian DT - 3500 / DNT - 3200 kcal

Niestety się przeziębiłem, jednak mimo to wykonałem 5 treningów w tym tygodniu. Całe szczęście, ze był to tydzień piątek, wiec nie odbyło się to negatywnie na performance.

W końcu po zmianie z klasyku na sumo poczułem dobrze ten ból, pomogło bardzo rozciąganie (codzienne) i zrobiłem najłatwiejsze 200 kg w życiu, nawet mogę zaryzykować, że poszłoby na 3 razy. Możliwe, że w kolejnym miesiącu będę próbował podejść do 220 kg.

Dietetycznie nadal to samo 5 dni wysokich węgli, dwa niskie.

- około 3500 kcal w DT (250 B / 80 T / 450 Ww) + Carbo na treningu
- około 3200 kcal w DNT (250 B / 120 T / 275 Ww)

Dziś wlatuje karkówka w miodzie z chilli i imbirem

Obecnie leci 45 min cardio codziennie. Za 2 tygodnie wejdę we właściwą fazę redukcji.

Z ciekawostek poza mną, jestem niezwykle zadowolony, bo do mojej ekipy dołączyły kolejne osoby ze sceny () bardzo lubię współpracować z ambitnymi osobami, które mają już doświadczenie i to zawsze fajne wyzwanie.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout #borsukredukuje
  • 40
@Estetykatopodstawa: dopiero mam zamiar dać na końcu wstecz. Mam duży % BF i właściwie nic się na takim etapie nie zmienia oprócz bycia miejszym. Magia dzieje sie poniżej 15 % BF bo wtedy masz zmianę co tydzień a z 25 % do tam 15 % to właściwie dużego sensu nie widzę. No i mam alergię na robienie sobie fotek, źle się z tym czuje, wiec jestem w stanie jedynie się zmusić
@Kasahara: Od kwietnia chciałbym przejść na redukcje i mam pytanie, czy zostać przy treningu greyskull dla początkujących (robię go drugi miesiąc) i tylko dołożyć cardio? Ewentualnie przejść na inny trening np upper/lower?
@Kasahara a konkretnie? Ile kcal utniesz? Jestem ciekaw bo jestem na podobnej wadze i też redukcja ale mniejszy pułap o 300kcal mam (3200/2900) i ostatnio głodny chodzę ale waga stoi :/
@Kasahara umknął mi gdzieś nowy wpis:D widzę, że uciales z tłuszczy, następne cięcie z węgli i tak do 2500kcal? Też planowałem nie wchodzić na niską kaloeyke, bo ostatnia redukcję tak przeprowadziłem i katorga. Ale w obecnej chwili mnie trochę głód łapie i zwiększyłem tłuszcze kosztem białka. Będę podpatrywał może coś od Ciebie pozgapiam :D