Wpis z mikrobloga

@Mescuda Co do tych szafek w szkole to tylko na filmach uczniowie z nich korzystają. Widziałem niedawno że normalnie nikt z nich nie korzysta bo jak masz przerwę w zajęciach 5 albo 10 minut to nie ma czasu na latanie z klasy do szafki i z powrotem tak żeby jeszcze starczyło np na pójście do kibla czy coś.
Ja na żadnym etapie edukacji nie widziałem szkoły która w czymkolwiek przypominałaby tą z tego filmu. Może Ty miałeś więcej szczęścia


@Tosiek14: Moje podbaza i gimbaza wyglądały podobnie, tylko była znacznie mniejsze (więc mniej wypasione, ale wciąż bardzo fajne). I na każdym etapie edukacji miałam swoją szafkę ;3
@Mescuda: Hehe, tak, mam znajomego w USA, który przy każdej okazji się żalił, że rodzice nie posłali go do szkoły prywatnej, tylko musiał chodzić do jakiejś publicznej/stanowej (nie wiem dokładnie, nie znam się). Kiedyś z ciekawości pojechaliśmy do tej jego publicznej szkoły, i serio to u nas w całej Polsce nie ma ani jednej szkoły (prywatnej czy publicznej) która byłaby tak wypasiona. Pomijam jakieś pro laboratoria chemiczne, salę muzyczną, gdzie mają
@Mescuda: @LRF1000W: już nie przesadzajmy, już nie mamy lat 90tych, nikt sobie raczej nie wyobraża żeby w liceum nie było mydła, papieru czy szafek. Jeżeli chodzi o jakieś aktywności to w polskich szkołach jak najbardziej prężnie działają chociażby festiwale licealne (które są w pełni organizowane przez uczniów, a takie UFO w batorym, SOFA w Witkacym, Flak w cervantesie czy festiwal w czadzkim to wydarzenia które są bardzo głośne wśród licealistów
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Canmoh: jeżeli to liceum to wydaje mi się że w takim razie jesteście raczej mniejszością, jeżeli wcześniejszy etap edukacji to tam brak mydła i papieru jest podyktowany kompletnie innymi przyczynami niż tego ze szkole na nią nie stać. Zwyczajnie w podstawówkach i gimnazjach papier i mydło są zużywane szybciej niż da się je uzupełniać. I to bynajmniej nie w celach do jakich są przeznaczone, standardem jest przecież ze dzieciaki wrzucają całe
@Wiktor_Suworow: kek, przypomniałeś mi coś XD na jednym z apeli miałem włączony na moim SE blutacza. Nagle dostaje powiadomienie, że ktoś chce mi coś przesłać. Odbieram, pobieram plik i jest zdjęcie. Ktoś #!$%@?ł klocka na deskę i w jakieś aplikacji do "obróki" zdjęć dodał podpis BEM jako nawiązanie do mojego liceum im. gen. Bema xDD
Innym razem, też na apelu, kolega dostał podobne zdjęcie tylko już było w opór nakitowane w