Wpis z mikrobloga

@no360scope: @PiersiowkaPelnaZiol: moim zdaniem, jak komuś sie coś nie podoba, to na #!$%@? tracic jeszcze czas i wylewać swoje zale. Inaczej jakby pisal cos w styly: w tym kawalku nie siadlo mi to i to. Konkrety. A nie „skonczyliscie sie” xd jezeli masz #!$%@? to miej #!$%@?, a jezeli masz cos konkretnego do powiedzenia, to pisz. Poza tym nie wiem czy jakikolwiek artysta moze uslyszec gorsza obraze niz: twoje dzielo
Ja jedynie liczyłem, ze bedzie kawalek wycelowany w media spolecznosciowe, jak ig i te wyidealizowane tresci, jakie mozna tam znalezc. No niestety nie ma, ale slyszalem ze Logic ma wydac caly album wlasnie w ten klimat :d
@no360scope: „najgorszy materiał”, „ nie dorasta do piet”, „skonczyliscie sie”, „brzmi jak tysiace innych”. Napisal post na 10 wersow ktore wnosza do sprawy tyle samo co: „dla mnie #!$%@?, kiedys to bylo”. No #!$%@?. Steez przynajmniej bez pajacerki odp: „#!$%@?”, a mogl rownie dobrze odpisac: „dzieki za niekonstruktywną opinie i zapraszam do sluchania albumow, ktore sie wielmoznemu księciu podobają”.
@rasz23 nie każdy jest krytykiem, który potrafi rozłożyć każdy kawałek na czynniki pierwsze i dokładnie napisać co mu się nie podobało,
wystarczyło po prostu zignorować taką opinię jeśli go oburzyła, nie wiem czy tak ciężko zrozumieć, że każdy ma prawo do swojej opinii, steez mógł nawet napisać, że zrobili taką płytę, bo chcieli spróbować czegoś nowego i noe chcą stać w miejscu, a odpowiedział w najbardziej #!$%@? i niedojrzały sposób