Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mamy tu kogos kto probowal #sterydy? Jestem suchoklatesem z genetyka nie pozwalajaca na budowe tkanki miesniowej (opinia lekarza i trenera) ale pomyslalem ze moze by sprobowac jakis sterydow. Nie chce wygladac jak koks ale w tej chwili mam bice mniejsze niz wszystkie kolezanki. Dajcie feedback

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile jesz, jak trenujesz i jak wyglądasz? Bo takie #!$%@? to słyszę od dawna. Nie mam nic przeciwko kokszeniu i sam biję, ale jeśli ktoś myśli, że bomba zrobi z niego konia to się mocno zdziwi. Pomijając żarcie - większość ludzi raczej zje za dużo, ale trening to jakaś porażka w wykonaniu większości osób. #!$%@? naprawdę jak oglądam co ludzie #!$%@?ą to mi się słabo robi, 90% ludzi nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania idź do innego trenera, pogadasz z nim, ułoży pod Ciebie dietę z nadwyżką kalorii i ustali odpowiednie makro i z treningami też Ci na pewno coś podpowie. Bo to jest tak samo żenujące gadanie jak z tym, że "jestem gruba, bo mam takie geny" czy "mam grube kości"
  • Odpowiedz
@Skogyr: Są też #!$%@?, co #!$%@?ą na 110% swoich możliwości (np. ja) i dopiero po roku się orientują, że można robić mniej i mieć znacznie większe postępy.

Tak z ciekawości: po jakim czasie uznałeś, że #!$%@?łeś w ścianę i bez farmakologii dalej nie pójdziesz?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sterydziarz here i mogę powiedzieć, że jest to fajne narzedzie, ale tylko jeśli:
- doszedłes do przyzwoitej sylwetki i wyników siłowych bez soku
- masz odpowiednią wiedzę jak używać tych środków w miarę bezpiecznie (nie ma czegoś takiego jak bezpieczne sterydy) i jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi i im zapobiegać
- trenujesz odpowiednio ciężko i taka sama wagę przykladasz do swojej diety
- jesteś gotowy na wyrzeczenia i
  • Odpowiedz