Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mamy tu kogos kto probowal #sterydy? Jestem suchoklatesem z genetyka nie pozwalajaca na budowe tkanki miesniowej (opinia lekarza i trenera) ale pomyslalem ze moze by sprobowac jakis sterydow. Nie chce wygladac jak k--s ale w tej chwili mam bice mniejsze niz wszystkie kolezanki. Dajcie feedback

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jakiś testosteron i badania przed i co 8 tygodni i unikanie alkoholu i narkotyków. Tzn raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić, ale nie co tydzień. Powodzenia Ci życzę. Sterydy są spoko tylko trzeba znać umiar.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znajomi się wspomagają i każdy z nich po czasie o--------a jakieś inby z d--y, tracą znajomych i robią sobie problemy bo nie panują nad emocjami. nie wnikałem w to za bardzo ale chyba teściu pobudza, do tego odmóżdża lekko.


@GrindujTopy: i to ma mnie odstraszyć? xDddd wszystko wymienione mam teraz, nic się mnie nie stanie w takim razie xD
  • Odpowiedz
@TestoDepot nic nie blokuje, 45mg na dobę brałem i wszystko jest ok. Przyrosty i wyniki siłowe są lepsze, ale to daje może 5% boosta. Jak ktoś chce się r------ć jak szafa 3-drzwiowa to niech o tym zapomni. To jest środek, który da lepsza regenerację i minimalny efekt anaboliczny.
  • Odpowiedz
@AnonimowyGoj: o widzisz, dobrze wiedzieć, dawno temu tylko coś o tym czytałem i to niedużo, niektórzy znajomi brali, ale to ludzie co dodatkowo parę g towaru tyg wbijają, także im to rybka czy blokuje czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz