Wpis z mikrobloga

Jprdl trzymajcie mnie. Profesor socjologii nabrał się na grafikę, którą śmieszki przygotowały dla najbardziej durnych kodowskich Grażyn. Taki ludzi opłacamy z naszych podatków, a oni otrzymują pensje wykładowców akademickich. Śpiewak jest wykładowcą UW i szefem Żydowskiego Instyutu Historycznego. Gość nie ogarnia rzeczywistości, ale produkuje się jako ekspert od społeczeństwa #heheszki #bekazlewactwa #pilkanozna #4konserwy #zydzi
MartinoBlankuleto - Jprdl trzymajcie mnie. Profesor socjologii nabrał się na grafikę,...

źródło: comment_u7FdLeXMTw7dJoZQGNQUNJjX0dCyTzBx.jpg

Pobierz
  • 37
@MartinoBlankuleto: Aż musiałem zobaczyć, czy to nie fejk, niestety ten artykuł naprawdę istnieje: https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1784520,1,prof-pawel-spiewak-o-polskim-antysemityzmie-i-anty-antysemityzmie.read

Szkoda, że w czasie ostatnich MŚ nie widział tego mema, pewnie też wziąłby go na poważnie :)
Roger_Casement - @MartinoBlankuleto: Aż musiałem zobaczyć, czy to nie fejk, niestety ...

źródło: comment_feFBxNU7sFxlWgzG2WeiR5XgT6UEnUlm.jpg

Pobierz
@MartinoBlankuleto: nie zebym go jakos bronil, ale koles, ktory ma prawie 70lat naprawde nie musi ogarniac kazdego mema i wszystkich fejkow, kotrzych sa codziennie w necie setki (a w "polskim" internecie tez tego troche sie pojawia). Po prostu zobaczyl cos co mu podpasowalo do tezy i juz xdd Nie wszyscy zyja internetem 24/7 jak ludzie ponizej 30roku zycia, choc oczywiscie jest to ogromny fail, ktory nie przystoi profesorowi