Wpis z mikrobloga

@adr19: jak dla mnie, to na rondo i tak zresztą tam jadę (nie jestem w stanie objechać wysepki, nie zachaczając o tory szerokością auta), ale rzeczywiście jest to mega porąbana sytuacja, jeszcze jakby Mickiewicza dalej nie była jednokierunkowa, to by chociaż strzałki coś podpowiedziały
@DudziN123: @catch: @adr19: obstawiam że wszyscy "starzy" motorniczy, jadą trochę na pałę, bo jeszcze 10 lat temu, w Toruniu było jedno rondo, na którym w dodatku nie było torów tramwajowych i a teraz im narobili ich trochę i nie raz walczę z tramwajem o pierwszeństwo gdy ja jestem na rondzie, a tramwaj poza i to na bardzo oczywistych rondach, nie takich jak te, nic, pozostaje uważać, co zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
@adr19: Jeszcze kilka miesięcy przejeżdzałem tamtędy bardzo często. Fordem Galaxy na spokojnie mogłem przejechać rondo i minąć się z tramwajem, który się #!$%@?ł jak do siebie. Ogólnie, tramwaj wjeżdża na rondo, powinien ustapić. Natomiast szkoda samochodu. :D
@marcinmosakowski: Wiem, że tramwaj musi ustąpić wjeżdżając na rondo. :D Nie byłem pewien czy tramwaj wjeżdża na rondo czy przecina tą jednokierunkową. No ale po znaku widać, że wjeżdża na rondo.