Wpis z mikrobloga

Pytanie do #mikrokoksy .Pod koniec grudnia rozstałem się z dziewczyną,miałem wtedy dość ciężki okres,mało co jadłem no i waga zaczęła lecieć w dół.Po czasie stwierdziłem że jeśli już mam powód do zmiany to czemu nie.Zacząłem dość dużo biegać i ćwiczyć,aktualnie moja waga przez te 2 i pół miesiąca spadła o 20kg.Co najdziwniejsze nie stosowałem żadnych sumplementów a tym bardziej koks .Na dzień dzisiejszy waga ze 108 kg spadła na 88 przy 181 cm wzrostu i zastanawiam się ile jeszcze redukować by zacząć dość rozsądną masówke.Zastanawiam się czy schodząc przykładowo do 75 nie zniszcze całkowicie resztki mięśni.Co najdziwniejsze nie mam jakiś większych problemów z hormonami,czuje się świetnie a libido też jest wporządku.Zostawiam fotki i myślę czy zaczynanie masówki mając 80kg przy tym wzroście ma jakikolwiek sens czy nie zrobię się znów po prostu kluchą.
#redukcja #chudnijzwykopem
Pobierz Plecakowicz - Pytanie do #mikrokoksy .Pod koniec grudnia rozstałem się z dziewczyną,m...
źródło: comment_WOXPqjgR9b9AtyWyurOZfM8nT8CApfFT.jpg
  • 19
@OdcienSzarosci: Aktualnie kalorii nie liczę co może wydawać się absurdalne.Jem dużo czystych posiłków,unikam węgli jem ich jak najmniej.Przykładowo na kolacje zjadłem 4 jajka i serek wiejski .Oczywiście węgle są w mojej diecie ale myśle że napewno nie więcej niż okolice 150-180g na dzień.Zastanawiam się ,gdy zacznę masówkę zacznę liczyć kalorie i tych węgli wskoczy mi dużo więcej to nie zaleje mnie strasznie?Czy stopniowo wchodzić na zapotrzebowanie kaloryczne które jest mi potrzebne
@Smjiq6968: Ekstra i potrzeba ich 100-200-300g ;) Jakieś 3 lata temu zaczął się boom na tłuszcze i dziwnym trafem jakoś nie zauważyłem by dziś te osoby, które tak się tym zachwycały jadły dziś inaczej niż większość sportowców - czyli HC ;)