Wpis z mikrobloga

tablet i ze smakiem - nie łączy się. W dodatku w samochodzie - nie ma prawa ich być.

@cacum3:
Też uważam podobnie, ale już mało kto kupi auto, jak nie będzie tabletów, takie czasy.
Dlatego uwązam, że obence Alfy to jeszcze akceptowalne i idealne rozwiązanie.
https://images.caricos.com/a/alfa_romeo/2018_alfa_romeo_stelvio_quadrifoglio/images/2560x1440/2018_alfa_romeo_stelvio_quadrifoglio_348_2560x1440.jpg
Pobierz 27er - > tablet i ze smakiem - nie łączy się. W dodatku w samochodzie - nie ma prawa ...
źródło: comment_sjnQyTyTUn3OablKPRpuVS4KMnpNyOSw.jpg
@27er: piszesz, że BMW to się możesz uczyć od Alfy, po czym wklejasz zdjęcie alfy, która po prostu zerżnęła rozwiązanie od kilkuletniego BMW. Poza tym ten ekranik jest mały i raczej nie zbiera pochwał, więc pudło. A akurat Tesla ma bardzo fajny ekran, bo jest dużo łatwiejszy w obsłudze iż ten w alfie.
po czym wklejasz zdjęcie alfy, która po prostu zerżnęła rozwiązanie

@jaroslaw_madry:
Mówisz o rozwiązaniu tych gładzików, a ja mówię o desce. Nie ma to jak mówić o jakimś tam 1 szczególe, by udawac, ze to obala wszystko XDDDD

Poza tym ten ekranik jest mały i raczej nie zbiera pochwa

@jaroslaw_madry:
Jaki ekranik? W obecnych? To 9 i 7 cali. Tak, to nie jest za dużo, ale jak byś czytął wypowiedzi
@jaroslaw_madry:

Tym bardziej, że na każdą nowość reagujesz

ale #!$%@? XD
Piszesz to w wątku, gdzie napisałem, że podoba mi się w końcu mega nowoczesne rozwiazanie z tabletami.
Lubie designe ze smakiem, proporcjami i sensowną, a nie na siłę nowoczesną (np: likwidacja wszystkich przycisków i 5 poziomów menu na każdą, nawet durną funkcję).
F10 BMW wygląda jak z lat 80-tych ("doklejanie" kolejnych elementów). A najnowszy kokpit Alfy jest bardziej ze smakiem
@jaroslaw_madry:
Który za rok wejdzie do produkcji. Co prawda zdaje sobie sprawę, że nie wszystko będzie wyglądąło tak jak tutaj, zwłaszcza te rozwiązania około kokpitowe, ale podejrzewam na 99%, że tablety zostaną tak wkomponowane jak teraz. Także nie widze podowdy, by grafika pozostała jak teraz, a jest obłędna.