Wpis z mikrobloga

Wkleiłeś link do artykułu w którym link do badań jest ślepy, na wykresie masz jedynie medianę odnośnie siły chwytu.


@chilon: Jak sobie poszukasz, to znajdziesz też wykresy siły w innych dziedzinach.

Skoreluj teraz te badania z użyciem do użycia pikownika, który posiada swoją wagę i wbijając go w ziemię wykorzystujemy siłę bezwładności - dość sporą jak na to
S.....i - > Wkleiłeś link do artykułu w którym link do badań jest ślepy, na wykresie ...

źródło: comment_yfCHS8ts7mrUpMSDEuONn7HOg6sRznwa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hissdz: w marcu jest chłodno, praca w terenie. Mężczyźni mają więcej tkanki tłuszczowej więc będą mieli lepszy komfort termiczny co za tym idzie wydajność pracy będzie większa.
Normy dotyczące przenoszenia ciężarów są uregulowane w rozporządzeniu. Mężczyźni mogą dźwigać dużo więcej od kobiet w pracy ciągłej i dorywczej. Do przenoszenia sadzonek może przydać się mężczyzna który nie łamiąc przepisów rozporządzenia może przenosić dużo cięższe rzeczy.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

| Jak sobie poszukasz, to znajdziesz też wykresy siły w innych dziedzinach.

Nie będę sobie szukał, Ciebie prosiłem o takowe badania. To że średnio mężczyzna jest silniejszy od kobiety jest rzeczą oczywistą i wiąże się chociażby z ilością wytwarzanego testosteronu, który wpływa na rozwój organizmu - nie wnosi to jednak nic do
  • Odpowiedz
@hissdz serio myślisz, że Janusz wystawiając to ogłoszenie pomyślał sobie "a d--------e sukom mniejszą stawkę, nie są godne zarabiać tyle co mężczyzna"? Czy poprostu z doświadcznia stwierdził "zawsze kobity sadziły wolniej niż faceci bo to ciężka robota to dam większą stawkę facetom"?

Chyba zlecając pracę ma większą wiedzę od Ciebie kto lepiej sprawdzi się w tej pracy i skoro preferuje facetów to najwyraźniej ma do tego jakiś powód. Ja na przykład
  • Odpowiedz
Nie będę sobie szukał, Ciebie prosiłem o takowe badania


@chilon: no to ci je podałem. Jak chcesz się bawić w biologicznego płaskoziemca to wypad, ja nie będę Ci na siłę tłumaczył że Ziemia nie jest płaska.

To że średnio mężczyzna jest silniejszy od kobiety jest rzeczą oczywistą i wiąże się chociażby z ilością wytwarzanego testosteronu, który wpływa na rozwój organizmu - nie wnosi to jednak nic do
  • Odpowiedz
hahahah na jakiej podstawie twierdzisz, że kobiety wolniej kopią doły w ziemi? :D


@hissdz: 2/10. Bo nie wierzę, że kobiety są tak nieświadome pewnych subtelnych różnic.

Lub po prostu typowy miastowy człowiek, który nigdy łopaty w ręku nie trzymał ( ͡°
  • Odpowiedz
@hissdz: Czego Ci jest smutno, to tak jakbyś u-----a sobie w głowie i startowała z mężczyznami na olimpiadzie zamiast z kobietami i jeszcze płakała, że przegrywasz. BTW. Sadzenie marzeń to praca marzeń dla kobiet, że sobie takimi pierdołami zawracasz głowę?
  • Odpowiedz
@0x7C3: Możesz mi wytłumaczyć czym jest pay gap jeśli nie to co na obrazku tj płaceniu ludziom mniej za tę samą pracę tylko dlatego że są kobietami? Już bardziej oczywistego przykładu to chyba nie ma...
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: dla mnie pay gap to jest zjawisko wystepujace na duza skale, np. w jakims przemysle. A nie jednostkowy przypadek w pracy fizycznej, gdzie ktos sobie zalozyl (albo wie z doswiadczenia), ze kobiety sa mniej wydajne.
  • Odpowiedz