Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hissdz: statystycznie mężczyzna jest silniejszy a pewnie te sadzonki i inne #!$%@? trzeba będzie wyjąć dlatego mężczyzna dostanie więcej pieniędzy. Jeśli tak nie jest i będzie to praca na zasadzie wykop, włóż, zasyp to masz racje to podchodzi pod seksizm.
co jest z tym postem nie tak? czy w ogóle coś jest NIE TAK?

@hissdz: troche ciezko uwierzyc, że ktoś w Polsce połaci takie stawki za taką pracę. To by oznaczalo że w ciągu ostatnich bo ja wiem 10-lat wynagrodzenie za to poszło w górę ponad 6-krotnie, a jakoś 6-krotnego wzrostu poziomu życia wsrod najuboższych nie widać
@P_r_a_w_d_a: Bezdomność, średnia długość życia, samobójstwa, wynikają z wyborów ludzi (generalnie).
Tj gdy nie chce ci się robić to zostajesz bezdomnym.
Gdy jesz za dużo mięsa, popijasz piwskiem i ważysz 120 kg bo koń pod dachem itd, to masz krótszą długość życia.
Nie pójście do psychiatry bo to niemęskie gdy się jest chorym to też wybór, mogący skutkować samobójstwem.

A no i nie będę w żadnej szalupie, bo by mnie musiało
@hissdz: kobieta powinna dostawac wlasnie wiecej. jest delikatniejsza i wiekszy wysilek musi wlozyc w prace, taki chlop- nie przemecza sie i jeszcze dostaje wiecej. jak zyc


@crazykokos: ale nikogo to nie obchodzi, to wręcz absurdalne z punktu widzenia pracodawcy. To tak, jakby komuś mniej rozgarniętemu płacić więcej, bo nie umie tyle co bardziej rozgarnięty, więc musi się namęczyć, żeby zrobić to samo zadanie (często też dłużej).