Wpis z mikrobloga

CSGO może tracić graczy, ale na turniejach to jedna z gier którą najlepiej się ogląda, w przeciwieństwie do gier Battle Royale

#csgo
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qlimax3: dokładnie. Dlatego cs go nie upadnie póki valve nie wypusci nowej częsci. Esport i konkurowanie między graczami oraz cały esport napędza tą grę :)
  • Odpowiedz
@Kieres problem jest taki, że w lolu często z perspektywy laika nic się nie dzieje przez 20 minut, co z tego, że jedna linia ma 20 farmy przewagi albo wzięli smoka za darmo, ktoś kto się nie zna nie podnieci się tym. Z drugiej strony CS, gdzie wystarczy wiedzieć, że trzeba podłożyć bombę/zdefowac/zabić 5, widzi jak jedna osoba zabija 3 i już jest podjarany tym.
  • Odpowiedz
@pafeo Ja nie prosiłem o to, bym mógł sobie włączyć mecz i zobaczyć oglądalność. Prosiłem o statystyki, które wykazywały oglądalność na przestrzeni miesięcy, lat, stosunek oglądalności do ilości turniejów. Ja w lola nie gram, ale z tego co kojarzę tam jest tylko jeden bardzo duży turniej, nie wiem, czy to prawda, mam tą informację dosłownie jak przez mgłę, więc tutaj mnie musisz poprawić, ale tak jak wspomniałem, by coś porównywać i
  • Odpowiedz
@Kieres lola nie oglądam, ale pubga trochę oglądałem i jest ciężko. 16 drużyn, przeróżne taktyki, jak w jednym momencie team a, walczy z teamem b i c, team b z teamem d dodatkowo, a d robi podejście na a itd. To po prostu nie da się tego ogarnąć :P casterzy bardzo często się gubią.
Dodatkowo, komentarz w csgo pozwala trochę lepiej zrozumieć taktyki itd. W pubg, mimo iż taktyki bywają cholernie
  • Odpowiedz
@qlimax3: tez tak myśle, nie zapomnę tych emocji gdy VP „budziło” się na turniejach, jak zostają jeden na jednego i Twoja ulubiona drużyna ugra ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@gwynu: Widowiskowość to rzecz względna, faktem jest, że laik zdecydowanie szybciej ogarnie, co się dzieje w CSie niż w docie, ale pod względem strategicznym, taktycznym, mechanicznym to dota bije CSa na głowę.
No i jak wspomniałem, The International. To jest event esportowy z prawdziwego zdarzenia.
  • Odpowiedz