Wpis z mikrobloga

Mogę z dumą stwierdzić, że moja prywatna vendetta zakończyła się sukcesem. Dziewczyna oskiego dostała screeny, a sam bananowy książe napisał mi smska o wspaniałej nowinie jaką są zerwane zaręczyny. Dzwonił do mnie kilka razy no ale jakoś Klaudia nie ma ochoty na rozmowę, albo uznała ze oski ma wystarczająco zmartwień więc nie będzie mu zawracac dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szczerze mówiąc to nie sądziłem że pójdzie tak łatwo, nie spodziewałem sie takiego braku mózgu u naszego księcia, ale nie ukrywam ze trochę mi tosię ułatwiło robotę. Teraz wreszcie czuję że wyrownalismy rachunki, że mogę spokojnie zostawić juz ten temat i do niego nie wracać.
Małe uzupełnienie do postu:
1.Klaudia nie dostała screenow z cenzurą jak to widzicie tutaj, widziała zdjecie profilowe i wie ze to z nim naprawdę rozmawiałem.
2. To zdjęcie które odczytała i jej wysłałem to screen którego tutaj nie wrzucę, jest tam jedno ostrzejsze zdjęcie i opis "co by ze mną zrobił w łóżku" uznałem (za namową ogarnietych mirkow na pw) że tak będzie lepiej.
3. Sms od oskiego w komentarzach.
Dzięki za śledzenie #operacjabanan

Wołam: @tristsram @nordsjelland @4500 @Panjanpan
@Cybek-Marian @miwex @sanchopancho @mateosi @buczubuczu @Heady1991 @Trashq
@Mandarlin @Thexil @Szkocik @grondir @dr3vil @TfarukBartus @pijekubusplay @johnnyMetalowy @darkelf @Jankez @filip-kil @theexitest @stormborn @Q_Strudzi @Napletes @Maestro_PM @LukasDiesel @miki_mik @Poolaq @tt_600 @Pieczyw @paperipapo @Sok_ananasowy @Biedaczek_Cebulaczek @Bielecki @kazik34 @ReaperPLL @neseberka @Charlotte97 @sonicyouth @kaczeg @ursaminior @a7xksi @Foton_z_depresja @ScatmanJohn
@bigbadandwrong @Inspree @alxnr @wija @Foton_z_depresja @Moitessier @Blackhorn
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent ##!$%@?
Pobierz K.....r - Mogę z dumą stwierdzić, że moja prywatna vendetta zakończyła się sukcesem. ...
źródło: comment_652SPDUxYCsiZojhmZKO4dihbstyU6YJ.jpg
  • 174
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Postawcie się teraz na miejscu jego dziewczyny. Jest w ciąży, zaręczona, zadowolona i nagle okazuje się, że jej chłop pisze sobie z jakimiś laskami i umawia się na seks. Bardzo to przykre.

@highwaytohell: dzięki temu przez chwilę może chociaż poczuć się jak wielu Polaków xd