Wpis z mikrobloga

195kg x6@9.5 - newbie GAINS ( ͡° ͜ʖ ͡°). +5kg PR (może to przez dodatkowe 300g na wadze? To już jakieś 72.8kg) w porównaniu z poprzednim tygodniem i właściwie dużo lepiej jeśli chodzi o technikę i jestem prawie pewny, że poszłoby jeszcze raz. To już 6 tydzień bloku, a myślałem, że czas w którym peakuje to 5 tygodni. Zobaczymy za tydzień, może 200kg?Chociaż nie wiem, czy chcę się znowu doprowadzać do stanu kilkugodzinnego otępienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może dożyjemy jeszcze czasów, gdy pokażę swoją ławę? Kto wie.

All credits to @masz_ty_rozum_i_godnosc

#uraktrenuje <- mój SUPER tag, ale pewnie po 2 dobrych blokach przyjdzie czas na rok poniżej krytyki (°°
#trojboj #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
urak666 - 195kg x6@9.5 - newbie GAINS ( ͡° ͜ʖ ͡°). +5kg PR (może to przez dodatkowe 3...
  • 26
  • Odpowiedz
@J0SEK: A tak poważnie - ciężko powiedzieć. Na pewno mam długie ramiona, ale też nie mam jakiejś super budowy do ciągu, bo do tego długie nogi, słaba mobilność w biodrze co powoduje, że muszę stać trochę wężej, a biodra mam ustawione daleko od sztangi i raczej wysoko. Daleko mi do "książkowej" techniki sumo jaką ma np. Belkin, czy Petkov, a mimo to ciąg diametralnie odstaje od ciągu i wyciskania, ale
  • Odpowiedz
@ethics: ni... niee... nie widzisz tych żył na blisko 40centymetrowych karabinach?()

Spoiler alert: nie muszę rozsyłać, nikt o to nie daje #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: @urak666: Wy macie problem z ławą a mi ostatnio #!$%@?ła się tak mobilność w przysiadzie, że dużo nie brakuje aby robić tyle samo na ławce. Nie można mieć wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz