Wpis z mikrobloga

jak byłem mały, to chyba jak każdy, jarałem się harrym potterem. Za każdym razem jak przychodziła jakaś poczta, to patrzyłem czy nie ma tam listu do Hogwartu. Rodzice wykorzystali sytuację i wkręcili mi, że taki list otrzymują tylko czarodzieje, którzy najpierw osiągną dobre wyniki w szkole dla mugoli, bo inaczej to by w tym Hogwarcie się patola zrobiła xD pomyślcie jakby te wszystkie Sebki zaczęły n---------ć avada kedavra. No i ja głupi się starałem. To był mój pierwszy i ostatni raz jak miałem czerwony pasek. Mówiłem wszystkim w szkole, że w---------m do hogwartu w przyszłym roku, więc mogą mnie wszyscy pocałować w różdżkę.
No i c--j, wszystko okazało się kłamstwem, ja wyszedłem na debila, rodzice raz do roku sobie o tym przypominają i mają ze mnie bekę.
#zalesie #harrypotter #film #heheszki
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

który po kilku latach edukacji poznal 3 zaklęcia na krzyż


@Ancymoon1: ten uczuć kiedy ludzie znają całą historie dużo częściej z gównianych filmów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@purrfect: ja jaralem sie Tygrysia Maską, Yattamanem i Dragon Ball,a Harrego Pottera do dzis nie widzialem,zadnej części. Wiec nie kolezko,nie jarales sie jak każdy.
  • Odpowiedz