Wpis z mikrobloga

@szczam_na_mlodziez: Każda partia która nie próbuje przekupić ciebie własnymi pieniędzmi jest dobra, czy to czymkolwiek teraz jest partia Korwina czy parta Gwiazdowskiego na początek. Bo reszta gra tylko obietnicami większego socjalu.
@nie_dziekuj: Ja nie głosuje na PO.
@KrzysiekWWK: Smutne, że wybór ogranicza się do tego, z którym obozem sympatyzujesz, bez względu na program...
  • Odpowiedz
@czupek Dokładnie. Ludzie nie dyskutują o tym która partia ma lepszy program dla mnie (podatki, socjal, kwestie gospodarcze - jakikolwiek merytoryczny argument - bo przecież każdy może chcieć co innego). Dyskusja sprowadza się do tego że Ty jesteś fanatykiem Kaczora albo Tuska(PO) i na tym się zazwyczaj kończy... Przykre to.
  • Odpowiedz
@mayek: Czekam na programy, na pewno polecam pójść na wybory i zagłosować na "mniejsze" partie, najlepiej te spoza obecnego sejmu. Obojętnie czy są lewe czy prawe czy centralne.
  • Odpowiedz
@mayek: Bo muszą. Muszą się czymś wyróżnić. Jakby miał poglądy centrowe, to by się nie wybiły, bo centrum jest głównym nurtem.
  • Odpowiedz
@mayek: W tym roku zrobię na złość Korwinowi i będę głosował na jego partię. Tyle lat facet stara się nie dostać do sejmu psując sobie wizerunek kiedy sondaże pokazują realną szanse na pokonanie progu wyborczego. W Polsce nic się nie zmieni, nie ma na to realnej szansy, także wszystkim pracującym polecam kupić wazelinę, bo ten socjal będzie trzeba z czegoś utrzymać.

Długo się wahałem nad emigracją, ale od dwóch lat
  • Odpowiedz