Wpis z mikrobloga

Poważnie się zastanawiam, skoro tak wyjecie na Polskę i rządy PiS to dlaczego po prostu nie wyjedziecie? Przecież jest wolność podróży to pojedźcie do ateistycznych czech albo Szwecji a nie próbujecie wymusić nam Katolikom wasze chore zasady, dajcie nam żyć w spokoju po swojemu. Czy to takie trudne?
#zalesie #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomasz-terlecki

Gdyby nie pismo święte i objawienie pańskie to byśmy żyli w jaskiniach a lewica do tego dąży swoją anty-Boską doktryną


Oczywiście że tak. Tylko potem wszyscy o tym zapomnieli, powstały cywilizację po czym przyszli Żydzi i zaczęli na nowo jedyna słuszną religię usuwając z kart Jezusa który się nie urodził i o którym nikt nic nie wiedział. Dlatego chrześcijaństwo to najstarsza religia Czyż nie?
( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
Poważnie się zastanawiam, skoro tak wyjecie na Polskę i rządy PiS to dlaczego po prostu nie wyjedziecie? Przecież jest wolność podróży to

@tomasz-terlecki:
Dlaczego ktoś ma opuszczać swój kraj, a nie moze krytykować? Jaka logika za tym stoi? Czy wyjechałeś za czasów PO, bo zakłądam na 99%, że ich krytykowałeś. Na serio, po takim tekście wiecej jak 70 IQ tobie nie daję XD

pojedźcie do ateistycznych czech albo Szwecji a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zdajesz sobie sprawę, że to wy katole nam coś narzucacie A nie my wam?

@rabarbarowyStraznik: Oczywiście humaniści niczego nikomu nigdy nie narzucili.
No oprócz komunizmu, demokracji, obozów koncentracyjnych, ludobójstw, czystek etnicznych, wysiedleń, podatków, zasiłków, propagandy w szkołach, karania za myślozbrodnie itd.
Ale to się nie liczy. Najważniejsze, że zacofani "katole" nie pozwalają mordować swoich dzieci i chodzić po ulicy #!$%@?ąc prąciem. To dopiero prawdziwa opresja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ibilon: kolejny idiota xD nie pozwalają mordować swoich dzieci? Przy okazji zakazując aborcji(Bo tak się to nazywa) każdemu. Kto Ci chodzi po ulicy #!$%@?ąc prąciem? No bo ja nic takiego nigdzie nie zaobserwowałem. Ale za to jak katole chodzą drzeć #!$%@? blokując pół miasta bo procesja idzie to już ok?
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki Dlaczego mam wyjeżdżać z miejsca, gdzie mam rodzinę, przyjaciół, mieszkanie i pracę, bo coś się ubzdurało jakiejś grupie społecznej? Wierzcie sobie w co i ile chcecie, ale przestańcie wkładać tego religijnego #!$%@? innym.
  • Odpowiedz