Wpis z mikrobloga

Poważnie się zastanawiam, skoro tak wyjecie na Polskę i rządy PiS to dlaczego po prostu nie wyjedziecie? Przecież jest wolność podróży to pojedźcie do ateistycznych czech albo Szwecji a nie próbujecie wymusić nam Katolikom wasze chore zasady, dajcie nam żyć w spokoju po swojemu. Czy to takie trudne?
#zalesie #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
  • 120
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki

Poważnie się zastanawiam, skoro tak wyjecie na Polskę i rządy PiS to dlaczego po prostu nie wyjedziecie? Przecież jest wolność podróży to pojedźcie do ateistycznych czech albo Szwecji a nie próbujecie wymusić nam Katolikom wasze chore zasady, dajcie nam żyć w spokoju po swojemu. Czy to takie trudne?

#zalesie #bekazlewactwa #4konserwy

Chyba się za bardzo rospędziłeś. Jestem Katolikiem i nie było w III RP bardziej antykatolickiej parti niż PIS. Jak można
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: Jakby w tym kraju pozostali tylko prawdziwi katolicy, to byście z glodu wzdychali xd.

Opuszczać kraj tylko ze względu na władzę, wymyślił. Póki krytyka władzy nie grozi więzieniem, to nie ma sensu zostawiać tu wszystkich bliskich i uciekać.
  • Odpowiedz
@SzalonyBombardier kto pisał ten pisał, ja w 2015 byłem (jak myślę większość wyborców antyPO wtedy) bardzo przychylny PiSowi bo PRowo Platforma podupadła a PiS mocno punktował te wpadki i chociaż nie popierałem wtedy programu socjalnego w postaci 500+ to cieszyłem się, że weszła taka "propolska" partia i może się to państwo polskie skupi mocniej na całym terytorium leżącym wewnątrz granic a nie na zewnątrz. Miała być podwyźszona kwota wolna od podatku, miał
  • Odpowiedz
@fan_comy: podales tylko wiecej powodow dla ktorych wyborcy PO mogliby wyjechac z kraju, a mimo wszystko wielki placz sie nie spelnil, wyludnienie kraju nie nastapilo, kraj nagle nie stal sie PISowskim skansenem i wciaz widac wszedzie przeciwwage, ktora tylko czeka zeby wybuchnac. Nie jestem proPIS i nigdy nie bylem ale straszliwie mnie to bawi :D
  • Odpowiedz
@SzalonyBombardier no bo ci co gadali, że wyjadą to matoły i tyle ))¯_(ツ)_/¯ co wybory jest to standardowa gadka i to nie tylko w Polsce, w USA po wygranej Trumpa było to samo. Takie pisanie tylko pokazuje poziom tych ludzi, nikt z nich nie ma takich jaj by to zrobić, a piszą to żeby podkreślić swoją bezradność. No ale w Polsce leży praca u podstaw i po prostu łatwiej porzucić niż naprawić
  • Odpowiedz