Wpis z mikrobloga

Ja p------ę. Dlaczego młode dziewczyny (zakres 15-25) to najczęściej zimne suki albo gorzej - smutasy?
Najczęściej pojawiają mi się przed oczami te dwie grupy. Albo totalne s----------e umysłowe połączone z niechęcią do życia lub typowym zamulaniem w pokoju albo chłodne, udające niedostępne suki. (przepraszam, że tak napisałem ale to prawda jest)
Znacie to, loszka z o domu lub czasami patologicznego kwadratu, nienajgorzej się uczące wiecznie wyobcowane laski z hehe depresją, często kociary lub koniary (jeśli są ze wsi). Mówią, że mają bordera albo inne urojenia. A tak naprawdę mają wściekliznę macicy. Słuchają smutnej muzy i narzekają na swój tyłek. A znajdą 1000 powodów.

Z drugiej flanki wyjawia się obraz lubianej i szanowanej społecznie młodej "damy", której wiecznie nic nie pasuje a jej ego ma większą orbitę niż ego Lecha Wałęsy. Typowa córuś tatusia z wpływami. Nauczona anielskiego życia, wszystko jej się należy. Zazwyczaj otoczona dwiema psiapsiółkami, z których przynajmniej jedna jest brzydsza a druga pełni rolę strażnika jej uczuć. Wiecznie pretensjonalne, z wymaganiami o księciu na koniu i złotym posagu.

I jak my faceci mamy wybierać pomiędzy dżumą a cholerą? :(

#p0lka #zwiazki #milosc #zalesie #patologiazewsi #tinder #klaudiusz #patologiazmiasta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrzpan "bo"? Tzn że porządni zamieniają się w bezuczuciowych? Właśnie te wyrachowane p---y każą spadać, bo skromne, mądre, dobre dziewczyny uśmiechną się i pogadają ;)
  • Odpowiedz
@brednyk: albo opowiem o tym tu. laski, które opisujesz, to osoby prawdopodobnie bez żadnych zainteresowań, które nie mają pomysłu na siebie i dlatego siedzą na tinderku, bo nie mają sposobu, by poznać faceta na mieście - bo nie wychodzą w inne miejsca niż kluby, galerie. dlatego wymyślają sobie borderline, kotki i asp, bo zabrakło alternatywy. spójrzmy na to z innej strony. jestem nieroszczeniową dziewczyną, z zainteresowaniami, uważam się za zajebiście
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia: słuchaj, nie chodzi mi o zainteresowania, bo każdy ma jakieś, tak samo jak tyłek. Patrzę raczej na mentalność i charakter w podejściu do drugiego człowieka. Ja np potrafię się uśmiechalnac przy kasie lub w banku do pani za okienkiem a niektórym to by na myśl nie przyszło.
  • Odpowiedz
@brednyk: ja tak samo, nie wyobrażam sobie nie powiedzieć 'dzień dobry'. ale cała ta wypowiedź miała na celu to, ze laski, które opisujesz to zwyczajne zbiorniki bez zainteresowań, które nie mają pomysłu na siebie. i stąd wynika mentalność roszczeniowa, to że 'mnie się należy'.
  • Odpowiedz
I w żadnym przypadku też nie miałem na myśli nadmiaru kilogramów. Są ludzie, którzy wiecznie szukają pretensji. I najczęściej są to młode kobiety lub starsi ludzie w-------i na życie
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia ja się z Tobą zgadzam. Też to chciałam przekazać, ale zrobiłaś to lepiej. Wyjątkowe, uczuciowe nie mają szans bo są niedostrzegane albo dziwnie postrzegane. Ja też jestem ambitną dziewczyną z pasjami i g---o z tego...
  • Odpowiedz
@brednyk: Na pewno masz na myśli zakres 15-25? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo też coś takiego zaobserwowałem, ale w rocznikach 96-97.
Z młodszymi nie miałem kontaktu, starsze były w większości normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brednyk: Albo opisujesz podziały ludzi zaczerpnięte z amerykańskich filmów o nastolatkach, albo kategoryzujesz na podstawie Tindera. Jest wiele wartościowych osób, mimo że niekiedy pozory pokazują coś innego. Jeżeli szukasz dziewczyny z pasją, to szukaj jej tam, gdzie zapewne się ona realizuje. Wychodź do ludzi - i nie mam tu na myśli środowiska z pracy czy klubu, tylko imprezy tematyczne, warsztaty czy zajęcia z zakresu twoich zainteresowań. Do tego internet -
  • Odpowiedz