Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z pizzy, na którą zabrał mnie ojciec (zdarza się to raz na 6 miesięcy). Co prawda mam dużo questów do zrobienia w polskiej dynamicznej grze MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat, ale jednak miałem ochotę na pizzę.
Lokal, do którego pojechaliśmy co ciekawe znajduje się w tej samej gminie, w której mieszka Natalka z humana z mojej #licbaza do której walę już konia od 4 miesięcy (tylko tyle mogę zrobić mając karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola). Natalki nie zastałem, no ale już wytrzymam, bo przecież od poniedziałku będę ją widział na korytarzu każdego dnia.
Jak jadłem tę pizzę to oczywiście oddałem się przemyśleniom i naszły mnie takie #feels . Myślę że Natalka z humana ma potencjał na dziewczynę, z którą można przeżyć całe życie. Ale uwaga uwaga, tylko wtedy jeżeli jesteś chadem-180. Dlatego już od 4 miesięcy walę konia no i tyle, no bo co ja mam zrobić, karłowaty 168,5cm zakolak z polackim ryjcem 1/10?
A teraz czas na recenzję pizzy:
1. Ciasto - 8/10
Ciasto pozytywnie mnie zaskoczyło - bardzo dobry smak, a szczególnie boczki pizzy na obwodzie, z czym rzadko się spotykam - chrupiące i dobrze wypieczone. Osobiście lubię cienkie ciasto i takie było.
2. Składniki - 7/10
Salami o bardzo oryginalnym smaku, nie spotkałem się jeszcze z takim.
Z kolei sera było zdecydowanie za dużo i przez to trochę zepsuł smak.
3. Przyprawy/dodatki - 3/10
No i tutaj największe rozczarowanie. Często smak pizzy potrafi zepsuć ketchup i niestety tutaj zepsuł. Smak ketchupu przechodzący między pomidorem a maliną, konsystencja bardzo ciekła.
Fajnie, że do dyspozycji była oliwa i oregano, można było według swego uznania przyprawić. Szkoda, że pojemnik z oregano słabo sypał, więc ciężko było dać ulubioną ilość przypraw.
Atmosfery w lokalu oceniał nie będę, bo wynik wyszedłby mocno niski a jednak oceniam pizzę. Powiem tylko tyle - lokal niesprzyjający dla przegrywów, wypełniony po brzegi normictwem
A teraz wracam do mojej piwnicy kontynuować wykonywanie questów w polskiej dynamicznej grze MMORPG, w której można grać aż 6 profesjamk (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat. A później codzienna rutynowa czynność przegrywa do... Natalki z humana
#przegryw #przemyslenia #stulejacontent #tfwnogf #oswiadczenie #logikarozowychpaskow
Pobierz k.....y - Właśnie wracam z pizzy, na którą zabrał mnie ojciec (zdarza się to raz na 6...
źródło: comment_mFPrwru2RbWYLa0w9sUbGcTAcVV3xtCe.jpg
  • 39